Все, що потрібно Вашому автомобілю!

«Бош Авто Сервіс Автохелф» – новітня і унікальна станція техобслуговування, яка виконує різноманітний спектр ремонтних робіт автомобілів з їх повним обслуговуванням. Наша компанія займає лідируюче місце на авторинку. «Бош Авто Сервіс Автохелф» - це: 

  • Сучасне діагностичне та ремонтне обладнання
  • Навчений та привітний персонал
  • Широкий спектр автозапчастин BOSCH
  • Маркетингові акції та спеціальні пропозиції
  • Фірмова гарантія на всю продукцію під маркою BOSCH

«Бош Авто Сервіс Автохелф» - оптимальний вибір для діагностики і ремонту Вашого автомобіля. Вашому автомобілю потрібно обслуговування або ремонт?

Ласкаво просимо в «Бош Авто Сервіс Автохелф»!

Історія компанії

Станція технічного обслуговування автомобілів "Автохелф» почала свою діяльність в 2006 році, чітко визначивши для себе європейський напрямок розвитку та обслуговування клієнтів.

Технологічні можливості нашого автосервісу дозволяють виконати будь-які послуги для вашого автомобіля. Звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на високу якість виконання ремонтних робіт будь-якої складності на сучасному обладнанні найвищого класу, ремонт ходової та двигуна вашого авто. Майстри своєї справи проведуть якісний ремонт в найкоротші терміни.

Станція має професійне обладнання провідних світових виробників, що гарантує високу якість ремонтних робіт та повне відновлення Вашого авто.

СТО «Автохелф» протягом багатьох років є авторизованим учасником системи «Профавтоклімат», одним із небагатьох спеціалізованих підприємств, які професійно займаються всановленням, сервісним обслуговуванням і ремонтом авто кондиціонерів.

Ми пропонуємо весь спектр послуг сервісного обслуговування авто кондиціонерів – діагностику, заправку хладагентом, здійснюємо всі види ремонту автокондиціонерів, компресорів, заміну підшипників шківа компресора, ремонт радіаторів і випарників.

Також виконуємо антибактеріальне знезараження, очистку й усунення неприємних запахів з системи кондиціонування салону. Весь спектр послуг виконується на пофесійному обладнанні з Італії, США. та Німеччини. Для постійних клієнтів існує система знижок.

Ми швидко та якісно проводимо відновлювальний та профілактичний ремонт легкових автомобілів, гарантуючи якість робіт та дотримання технологічних норм. Надаємо гарантію до 12 місяців на запчастини та виконані роботи, здійснюємо безкоштовну заміну деталей згідно з гарантійними зобов’язаннями.

Однією з переваг Бош Автосервіс «Автохелф» є співпраця з багатьма страховими компаніями, що дає змогу здійснювати адекватну калькуляцію пошкоджень, якої буде достатньо для повного відновлення автомобіля.

Для зручності клієнтів на території Бош Автосервіс «Автохелф» знаходиться магазин автозапчастин, в якому можна придбати всі необхідні деталі та комплектуючі до авто.

Також пропонуємо вам шиномонтаж на якісному обладнанні Bosch.

Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки гнучкій системі знижок та можливості коригування цін на запасні  частини та матеріали використані для відновлення автомобіля.


Коротка історія компанії

2006
Заснування підприємства. Основний вид діяльності - кузовний ремонт.
2010
Технічне обслуговування автомобілів.
2012
Працюємо за сертифікатом Bosch модуль.
2014
Збудовані нові приміщення для технічного обслуговування автомобілей
2016
Авторизована станція Bosch Car Service
2019
Відкриття нового столу замовлень. Досягнення визначних показників якості обслуговування клієнтів.
2020
Збудовано нову автостоянку

Реєстраційна інформація

  • Свідоцтво про державну реєстрацію                                               № 027.926 від 25.12.91 року
  • Основний державний реєстраційний номер (ОГРН)                      1027800070711
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН)                           7715050003
Name
Email
Phone
Имя
Телефон
E-mail
Комментарий
Даю свою згоду на законну обробку персональних даних.  Правила обработки
Спасибо! Ваша заявка отправлена
Ми завжди раді Вашим питанням і пропозиціям!
Скористайтеся формою зліва, щоб поставити Ваше питання, залишити відгук або пропозицію.
пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця