Все, що потрібно Вашому автомобілю!

«Бош Авто Сервіс Автохелф» – новітня і унікальна станція техобслуговування, яка виконує різноманітний спектр ремонтних робіт автомобілів з їх повним обслуговуванням. Наша компанія займає лідируюче місце на авторинку. «Бош Авто Сервіс Автохелф» - це: 

  • Сучасне діагностичне та ремонтне обладнання
  • Навчений та привітний персонал
  • Широкий спектр автозапчастин BOSCH
  • Маркетингові акції та спеціальні пропозиції
  • Фірмова гарантія на всю продукцію під маркою BOSCH

«Бош Авто Сервіс Автохелф» - оптимальний вибір для діагностики і ремонту Вашого автомобіля. Вашому автомобілю потрібно обслуговування або ремонт?

Ласкаво просимо в «Бош Авто Сервіс Автохелф»!

Історія компанії

Станція технічного обслуговування автомобілів "Автохелф» Почаїв свою діяльність в 2006 году, чітко визначили для себе Європейський напрямок розвитку та обслуговування клієнтів.

Технологічні можливості нашого автосервісу дозволяють виконати будь-які послуги для вашого автомобіля. Звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на високу якість виконання кузовних і фарбувальних робіт будь-якої складності на сучасному обладнанні найвищого класу, ремонт ходової та двигуна, будь у Вас вітчизняний автомобіль або іномарка бізнес класу, джип або мікроавтобус. Майстри своєї справи проведуть якісний ремонт в найкоротші терміни.

Станцію обладнано професійним обладнанням провідних світових виробників, що гарантує високу якість ремонтних робіт та повне відновлення Вашого авто.

СТО «Автохелф» протягом багатьох років є авторизованим учасником системи «Профавтоклімат», одним із небагатьох спеціалізованих підприємств, які професійно займаються всановленням, сервісним обслуговуванням і ремонтом авто кондиціонерів.

Ми пропонуємо весь спектр послуг сервісного обслуговування авто кондиціонерів – діагностику, заправку хладагентом, здійснюємо всі види ремонту автокондиціонерів, перебирання компресорів, заміну підшипників шківа компресора, ремонт радіаторів і випарників.

Також виконуємо антибактеріаційне знезараження, очистку й усунення неприємних запахів з системи кондиціонування салону. Весь спектр послуг викоеується на пофесійному обладнанні з Італії та США. Для постійних клієнтів існує система знижок.

Ми швидко та якісно проводимо відновлювальний та профілактичний ремонт легкових автомобілів, гарантуючи якість робіт та дотримання технологічних норм. Надаємо гарантію до 12 місяців на запчастини та виконані роботи, здійснюємо безкоштовну заміну деталей згідно з гарантійними зобов’язаннями.

Однією з переваг Бош Автосервіс «Автохелф» є співпраця з багатьма страховими компаніями, що дає змогу здійснювати адекватну калькуляцію пошкоджень, якої буде достатньо для повного відновлення автомобіля.

Для зручності клієнтів на території Автосервіс «Автохелф» знаходиться магазин автозапчастин, в якому можна придбати всі необхідні деталі та комплектуючі до авто.

Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки гнучкій системі знижок та можливості коригування цін на запасні  частини та матеріали використані для відновлення автомобіля.

Коротка історія компанії

2005
Рік заснування компанії
2010
Отримано сертифікат компанії BOSHC
2014
Побудовано нові бокси для фарбування
2017
Наші клієнти, нам довіряють

Реєстраційна інформація

  • Свідоцтво про державну реєстрацію                                               № 027.926 від 25.12.91 року
  • Основний державний реєстраційний номер (ОГРН)                      1027800070711
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН)                           7715050003
Имя
Телефон
E-mail
Комментарий
Даю свою згоду на законну обробку персональних даних.Правила обработки
Спасибо! Ваша заявка отправлена
Ми завжди раді вашим питань і пропозицій!
Скористайтеся формою зліва, щоб поставити ваше питання, залишити відгук або пропозицію. Будь зворотній зв'язок вітається і ви обов'язково незабаром отримаєте відповідь від керівництва.
пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця
067 430-88-22
067 430-88-20