«Автоцивілка»
(ОСЦПВ) — обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Автоцивілка (ОСЦПВ)

АВТОСТРАХУВАННЯ:

ОБЕРІТЬ БЕЗПЕКУ ДЛЯ ВАШОГО АВТО

Сідаючи за кермо автомобіля, кожен водій, навіть з багаторічним стажем, не може бути впевненим у дотриманні правил дорожнього руху іншими учасниками руху, в погодних умовах, якості доріг та інших факторах, які можуть призвести до дорожньо-транспортної пригоди з пошкодженням транспортних засобів або заподіянні шкоди життю і здоров'ю водієві, пасажирам і пішоходам.

Сьогодні в Україні існує декілька видів страховок, які допомагають убезпечити водія і всіх, хто знаходиться в авто, а також сам транспортний засіб від наслідків дорожньо-транспортних пригод. Найбільш поширеними для автомобілістів видами страхування є: обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів – «Автоцивілка», а також добровільні види страхування, такі як КАСКО, добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ДЦВ, в додаток до обов'язкової «Автоцивілки»), а також добровільне страхування водія і пасажирів від нещасних випадків на транспорті (ДНВ).

Купити страховий поліс Ви можете в офісі компанії.

Автоцивілка (ОСЦПВ)

Наявність поліса ОСЦПВ в Україні є обов'язковою для всіх власників автомобілів.

Відповідно до Правил дорожнього руху, водій зобов'язаний мати при собі посвідчення водія, реєстраційний документ на автомобіль і діючий поліс Автоцивілки.

Винуватцю ДТП не доведеться самостійно компенсувати збиток постраждалим, нанесений з його провини. Страхова компанія бере на себе зобов'язання виплатити страхове відшкодування.

Крім того, відсутність поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, пропорційного з вартістю поліса.

Автоцивілка покриває ліміт по майну на суму 130 тис. грн., а по життю і здоров'ю на 260 тис. грн. При цьому, більшість автомобілістів вибирає поліс добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ДЦВ, в додаток до обов'язкової «Автоцивілки») для збільшення ліміту відповідальності по майну. Купуючи ДЦВ, автомобіліст може збільшити ліміт по майну до 1 млн. грн.

КАСКО 50/50

Оптимальне рішення, яке дозволяє економити половину вартості страхового поліса КАСКО за відсутності страхових подій.

Програма передбачає повноцінне страхування та покриття по всім страховим ризикам КАСКО, аналогічно звичайному договору повного КАСКО.

Справжнє КАСКО

Цей вид автострахування відшкодує витрати при пошкодженні або викраденні авто. Це флагманський продукт КАСКО, розроблений фахівцями компанії, з урахуванням багаторічного досвіду роботи на ринку. Включає покриття максимального набору ризиків по справедливій ціні.

Франшиза в автострахуванні

Франшиза – гроші, які страхова компанія вираховує із загальної суми відшкодування при компенсації збитків. Розмір франшизи або її відсутність можна вибрати не етапі покупки. При цьому, вартість поліса залежить від обраного варіанту франшизи. Чим більше розмір франшизи, тим нижча вартість поліса. СК "Альфа Страхування" при укладанні договору автострахування через інтернет (онлайн) пропонує вибрати варіант з франшизою 1 500 грн., 2 500 грн. і без франшизи.

Придбати страховий поліс Ви можете в нас.
пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця