«ДВИГУН» - ЦЕ СЕРЦЕ АВТОМОБІЛЯ
Періодична діагностика всіх вузлів двигуна автомобіля і регулярне проходження ТО,
це гарантія збільшення моторесурсу Вашого двигуна.

КОМП'ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА

Комп'ютерна діагностика дає найповнішу картину про & nbsp;поточному стані мотора. Вона допомагає вибрати оптимальний варіант лагодження ДВС і & nbsp;уникнути великих витрат в & nbsp;майбутньому. Фахівці нашого сервісу проводять обстеження агрегатів з використанням електронного обладнання, щоб Ви були впевнені в точності діагнозу і правильності обраного варіанту ремонту.

Найпоширенішою помилкою є так званий "check engine", або просто "чек". У перекладі це означає «перевірте двигун», але проблема рідко криється в ньому самому. Найчастіше корінь зла таїться в електронному блоці управління, в електронних системах або навіть в проводці.Що робити коли загорівся «чек» двигуна? Відповідь на це питання банальна-їхати в автосервіс. На нашій СТО, "Автохелф" сервіс БОШ у Вінниці, ми пропонуємо послугу комп'ютерної діагностики двигуна із застосуванням спеціального обладнання фірми Bosch, під назвою KTS. 

Послідовність діагностування:
 • Діагност визначає точні характеристики автомобіля і знаходить його в базі даних. Варто відзначити, що в Автохелф сервісі Бош, ми завжди використовуємо лише останню і повністю оновлену версію програмного забезпечення, так що будь-який, навіть самий новий автомобіль, зможе пройти у нас комп'ютерну діагностику.
 • Потім, приєднавши роз'єм, він підключає або сканер, або ноутбук (в залежності від поставленої задачі та марки і моделі автомобіля), до спеціального діагностичного роз'єму.
 • Зчитування помилок і несправностей, а також їх розшифровка – одна з найскладніших завдань для майстра. Тому тільки фахівець з великим досвідом роботи здатний якісно провести діагностику. Не варто забувати, що всі майстри Автохелф сервісу Бош проходять навчання в офіційних навчальних центрах Bosch, тому їх професійний рівень завжди на висоті.
 • якщо помилка "чек енжін" загорілася не через поломки, а через сервісного інтервалу або інших легкоустраняемих причин, то майстер стирає її. Якщо ж привід більш серйозний, то видається діагностична карта з рекомендаціями по ремонту Вашого авто.

Чому з усіх центрів Вам варто вибрати саме наш? Комп'ютерна діагностика у Вінниці від «Автохелф» буде кращим рішенням, так як ми не тільки надаємо авторизовані, професійні послуги, але і:

 • пропонуємо високу швидкість обслуговування — якщо у Вас мало часу, але Ви турбуєтеся про автомобілі, ми проведемо діагностику максимально швидко;
 • стежимо, щоб рівень цін завжди залишався на прийнятному для клієнтів рівні — якщо Вам потрібна доступна діагностика автомобіля у Вінниці, ми чекаємо Вас з найбільш вигідними умовами;
 • надаємо найширший спектр послуг — якщо за результатами діагностики виявилися поломки, навіть серйозні, ми допоможемо відновити роботу автомобіля повністю.

Діагностика автомобіля у Вінниці від "Автохелф" - це високий рівень обладнання, злагоджена, чітка робота команди фахівців і комфорт для замовників. В нашому сервісі створені всі умови, щоб діагностичні процедури стали необтяжливими, і ми відповідаємо за їх якість своєю репутацією.

Комплексна діагностика двигуна

В Бош Сервіс "Автохелф" нерідко звертаються клієнти зі скаргами на сторонні шуми при роботі мотора і просять негайно усунути несправності. Але відразу приступити до ремонту не вийде. Спочатку необхідно провести повну діагностику двигуна. Схожі за своїми ознаками несправності можуть мати абсолютно різне походження.

Для відомості автолюбителів наводимо список того, що повинна включати в себе повна діагностика двигуна автомобіля: 

 • заміна повітряного фільтра
 • зовнішній огляд опор двигуна 
 • контроль тиску мастила
 • замір компресії в циліндрах
 • перевірка фаз газорозподілу
 • перевірка вентиляції і тиску картерних газів
 • контроль сторонніх шумів

Сторонні звуки

Типовою проблемою щодо мотора буде поява металевого брязкоту. Зазвичай це вказує на розтягнуту ланцюг газорозподільного механізму. Якщо деталь не замінити, вона врешті-решт порветься, викликавши серйозні пошкодження силової установки. Дуже схожий звук з'являється на деяких моторах при пошкодженні компонентів впускного колектора. Так що про справжню причину скаже лише професійна діагностика двигуна.

Перевірка мотора автомобіля на несправності включає не тільки читання помилок, але і візуальний огляд. Поява течі масла на певних областях силової установки підкажуть про дефекти навісного обладнання. А підвищена витрата мастильного матеріалу - про необхідність заміни задубілих маслознімних ковпачків.

Усунення несправностей

При виявленні серйозних проблем в ході діагностики майстра Бош Автосервісу «Автохелф» можуть відразу ж усунути неполадки. На складі СТО у Вінниці завжди є необхідні для цього запчастини.

Мотори щодо нових транспортних засобів, як правило, не мають перерахованих вище проблем. Пропажа тяги, зміна складу відпрацьованих газів, утруднений запуск-наслідок збоїв електроніки. І для їх усунення не обійтися без комп'ютерної діагностики двигуна.

Діагностика двигуна

Ми використовуємо останні версії програмного забезпечення для пошуку джерел несправностей. Це дозволяє вважати будь-які коди помилок.

Основні переваги діагностики професійними інструментами:

 • скорочення часу, необхідного для обслуговування автомобіля,
 • стовідсоткову точність,
 • відсутність необхідності розбирати мотор повністю.

Ремонт турбін

Повна діагностика систем автомобіля особливо актуальна при ремонті або заміні турбін. Не визначивши причину, по якій агрегат вийшов з ладу, монтувати новий нагнітач не має сенсу. Дорогий компонент знову відмовить. Буде прикро, якщо джерелом несправностей виявиться якась пластикова шестерня актуатора, ціна якої — копійки. 

ЗАМІНА ГРМ

Ремінь ГРМ є однією з комплектуючих силової установки. Його завдання полягає в тому, щоб забезпечувати необхідне обертання розпредвала, який відповідає за цикли відкриття / закриття клапанів. Крім ременя, в газорозподільному механізмі є не менш важливі деталі - ролики. Вони відповідальні за створення оптимального натягу, що вимагається для функціонування колінчастого і розподільного валів, які в комплексі визначають стабільність роботи всієї системи.
Заміна ременя ГРМ та ролику є обов’язковою процедурою для автомобілів з пробігом! Для правильної роботи двигуна внутрішнього згоряння вкрай важливо стежити за тим, як розподільний вал відкриває і закриває одночасно вхідні клапани разом з поршнями. Тільки в цьому випадку двигун працюватиме правильно.

Ознаки, що вказують на необхідність заміни ременя ГРМ
Зрозуміти, в якому стані знаходиться ремінь ГРМ, і чи не час його замінювати можна, просто оглянувши деталь. Наявність численних і сильних масляних плям, проглядається через потертостей металевий корд, зрізи зубів - все це вказує на те, що вам пора провести оновлення ременя ГМР.

Інші ознаки наявності дефектів і зносу деталі:
Під час руху автомобіля з-під капота розносяться сторонні звуки;
Погана динаміка (обороти занижені);
Збільшений витрата палива.

Зрозуміти, в якому стані находится ремінь ГРМ, и чи не годину его замінюваті можна, просто озирнувшись деталь. Наявність чисельність и сильних масляних плям, проглядається через потертостей металевий корд, зрізі зубів - все це вказує на ті, что вам пора провести оновлення ременя ГМР. Інші ознака наявності дефектів и знос деталі: Во время руху автомобіля з-під капота розносяться сторонні звуки; Погана динаміка (обороти заніжені); Збільшеній витрат паливо.

Рекомендована частота заміни
Як часто ремінь ГРМ потребує оновлення? На частоту заміни впливають такі чинники:
Особливості експлуатації машини.
Можливо, ваш автомобіль здійснює поїздки в вкрай тяжких умовах і піддається підвищеному зносу?
Стиль управління транспортним засобом. Екстремальна їзда може прискорити вихід з ладу будь-яких складових двигуна;
Бренд і модель машини. Знайти необхідну інформацію за оптимальними термінами заміни можна в технічних документах авто.
На думку професіоналів, оновлювати ремінь ГРМ слід кожні 50 000 км. шляху. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що він потрібен вашому автомобілю, звертайтеся до нас за діагностикою.
Зверніть увагу: відновлення або заміна елемента потрібні як при обриві ременя, так і при зменшенні його натягу.

Наслідки відмови від заміни
Відмовившись від заміни ременя ГРМ, ви ризикуєте тим, що він просто обірветься. На деталь при кожній поїздці припадають величезні навантаження, в тому числі пов'язані з рухом клонували. Комплектуюча двигуна деформується і розтягується, матеріал, з якого вона виконана, покривається мікротріщинами, часом візуально невиразними.

РЕМОНТ ДВИГУНА

Ремонт двигунів передбачає виконання ряду операцій
 • діагностика ДВЗ
 • демонтаж двигуна
 • розбирання, миття, дефектування
 • відновлення або заміна деталей
 • збірка двигуна, монтаж
 • запуск, обкатка
Більшість сучасних автомобілів комплектуються досить надійними і довговічними двигунами. Вони здатні проходити десятки тисяч кілометрів без серйозного втручання майстрів. Але навіть найкращі силові установки рано чи пізно виходять з ладу. І в цей момент важливо прийняти правильне рішення — робити капремонт або обмежитися локальної заміною окремих елементів? А може бути, простіше і дешевше буде взагалі замінити двигун?

Знайти правильні відповіді на ці питання вам допоможуть тільки кваліфіковані мотористи. Саме такі майстри працюють в сервісному центрі «Автохелф» Бош Автосервіс, які займаються ремонтом двигунів будь-яких марок. У роботі наші фахівці:

 • використовують електронні каталоги і технологічні карти;
 • слідують рекомендаціям автовиробників;
 • проводять комплексну діагностику перед ремонтом ДВС, щоб з'ясувати всі причини несправностей;
 • встановлюють тільки сертифіковані виробниками запчастини та витратні матеріали;
 • нормують роботи з світовим стандартам, тому ви можете не сумніватися в правильності ціноутворення.

ВИДИ ВИКОНУВАНИХ РОБІТ

1
2
3
4

Bosch service Автохелф має в розпорядженні сучасну інструментально-технічну базу, що дозволяє проводити всі види ремонту двигуна, від дрібних налагоджувальних робіт до великого капітального ремонту двигуна автомобіля:

 • Заміна змащувальних і охолоджуючих рідин
 • Заміна сервісних ременів
 • Заміна ГРМ
 • Заміна помп
 • Заміна ланцюга
 • Ремонт ГБЦ
 • Заміна клапана
 • Заміна сальників клапанів
 • Заміна сальника колінвала
 • Заміна вкладишів
 • Заміна прокладки клапанної кришки
 • Заміна прокладки ГБЦ
 • Заміна паливного насоса високого тиску (ТНВД)
 • Заміна турбін, карбюратора, паливної системи
 • Ремонт турбіни
 • Заміна радіаторів
 • Ремонт систем охолодження
 • Капітальний ремонт двигунів
 • Заміна кілець двигуна
 • Ультразвукова чистка форсунок
 • Заміна форсунок
 • Заміна свічок 
 • Різні види регулювань і налагоджувальних робіт
 • Заміна масла
 • Заміна тосолу/антифризу
 • Регулювання клапанів
 • Комп'ютерна діагностика двигуна
 • Реставрація шатунів
Капітальний ремонт двигунів особливо складний, довіряти варто тільки висококваліфікованим майстрам, так як він не рідко наводиться одночасно з повною переборкой і діагностикою кожного елемента. Капітальний ремонт двигуна в Вінниці «Автохелф» — можливість повністю оновити систему, відновити її експлуатаційні властивості після масштабного зносу.

Капітальний ремонт двигуна входять:
 • Повне розбирання двигуна;
 • Чищення із застосуванням хімічних автосредств;
 • Оцінка зносу деталей двигуна.
 • За оцінкою зносу деталей визначається, підлягають деталі відновленню або заміні.
 • Після складання двигун обов'язково перевіряється на спеціальному діагностичному стенді.

Послуги з ремонту двигуна у Вінниці

Послуга
Діагностика двигуна
Заміна бочку вентиляції картера
Заміна ДВС
Заміна подушки ДВС
Заміна поршньових колець  
Заміна поршня
Заміна прокладки клапана VVT
Заміна прокладки турбіни
Заміна прокладок двигуна 
Заміна сальників ДВС
Заміна теплообмінника  
Замір компресії
Мойка розширювального бочка 
Заміна прокладки впускного колектора
Переклейка піддона
Заміна прокладки клапанної кришки
Зняття / встановлення турбіни
Розбирання-збірка ГБЦ  
Зняття-встановлення вентилятора ДВС
Заміна шківа коленвала
Заміна заднього сальника коленвала
Зняття-встановлення ГБЦ
Зняття-встановлення двигуна
Зняття-встановлення піддона
Зняття-встановлення теплообмінника
Зняття-встановлення термостата
Заміна водяної помпи
Замена турбіни
Капітальний ремонт двигуна
Ремонт головки блоку циліндрів (ГБЦ)
Заміна термостата
Заміна радіатора охолодження
Заміна прокладки блоку циліндрів (ГБЦ)
Заміна ланцюга ГРМ
Ремонт турбіни
Заміна датчика коленвалу та розпредвалу 
Заміна прокладки випускного колектора 
Заміна піддону ДВС 
Регулювання клапанів 
Очищення патрубків системи циркуляції повітря 
Заміна прокладки передньої кришки двигуна 
Заміна опори ДВС 
Заміна сальника розпредвалу 
Заміна сальника коленвалу 
Заміна випускного колектора 
Заміна ущілювального кільця форсунки 
Перегерметизація піддона ДВС 
Заміна толкника клапана 
Перегерметизація фільтрації систем вентиляції картера 
Діагностика стану ремня та роликів приводу (навісного обладнання) 
Заміна переднього сальника коленвала 
Заміна комплекта ремня ГРМ з роликами 
EGR - заміна 
Тиск топлива-перевірка 
Автоматична повітряна заслінка, зняття-встановлення 
Підтяжка кріплень агрегатів, вузлів і деталей шасі і двигуна 
Усунення течі систем 
Бачок розширювальний - перевірка рівня і доливка охолоджуючої рідини 
Бачок розширювальний - зняття-встановлення 
Блок циліндрів - розбирання та збирання 
Блок циліндрів - розбирання та збирання (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Блок циліндрів - розбирання та збирання (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Блок циліндрів - розбирання та збирання (для автомобіля з кондиціонуванням повітря і автоматичною коробкою передач) 
Блок циліндрів - розбирання та збирання (для автомобіля з рульовим підсилювачем і автоматичною коробкою передач) 
Блок циліндрів - розбирання та збирання (для автомобіля з рульовим підсилювачем і кондиціонуванням повітря) 
Блок циліндрів - розбирання та збирання (для автомобіля з рульовим підсилювачем) 
Блок циліндрів - розточування і хонінгування 
Блок циліндрів - зняття-встановлення 
Блок циліндрів - хонінгування 
Вал колінчастий - зняття-встановлення 
Вал колінчастий або вкладиші корінних підшипників-зняття-встановлення 
Вал колінчастий - шліфування і доведення корінних шийок 
Вал колінчастий - шліфування і доведення шатунних і корінних шийок 
Вал колінчастий - шліфування і доведення шатунних шийок 
Вал колінчастий в зборі або вкладиші корінних і шатунних підшипників і півкільця - зняття-встановлення (на знятому двигуні) 
Вал проміжний - зняття-встановлення 
Вал розподільний - зняття-встановлення 
Вал розподільний - зняття-встановлення (на знятої голівці блоку циліндрів) 
Вал розподільний - шліфування опорних шийок 
Валик приводу масляного насоса - зняття-встановлення (на автомобілі) 
Вінець зубчастий маховика - зняття-встановлення 
Верхній бачок радіатора (розширювальний бачок) - зняття-встановлення 
Верхній шланг радіатора - зняття-встановлення 
Верхній шланг радіатора - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Вкладиші шатунного підшипника - заміна комплекту 
Вкладиші шатунного підшипника - зняття-встановлення 
Водяний насос - зняття-встановлення 
Водяний насос - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Водяний насос - зняття-встановлення (для автомобілів з муфтою в'язкості) 
Водяний насос - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Водяний насос - зняття-встановлення (для автомобіля з рульовим підсилювачем) 
Водяний трубопровід - зняття-встановлення 
Водяний трубопровід - зняття-встановлення (для автомобіля з рульовим підсилювачем) 
Поворотна пружина дроселя - зняття-встановлення 
Поворотна трубка охолоджувача масла - зняття-встановлення 
Нагнітач повітря - зняття-встановлення 
Повітряний фільтр - зняття-встановлення 
Повітряний фільтр в зборі - зняття-встановлення 
Впускний і випускний колектор, прокладки - зняття-встановлення 
Впускний колектор - зняття-встановлення 
Впускний колектор лівий - зняття-встановлення 
Впускний колектор правий - зняття-встановлення 
Всі задні масляні ущільнення розподільного вала - зняття-встановлення 
Всі зубчасті колеса/шестерні ведені розподільного вала - зняття-встановлення 
Всі передні сальники розподільного вала - зняття-встановлення 
Всі розподільні вали - зняття-встановлення 
Випускний колектор (лівий) - зняття-встановлення 
Випускний колектор (правий) - зняття-встановлення 
Випускний колектор - зняття-встановлення 
Гидротовкачі - зняття-встановлення 
Гідротовкачі- ремонт/р-с/прокачування 
Гільза циліндра - зняття-встановлення (при знятої голівці циліндрів) 
Головка блоку циліндрів - заміна деталей з розбиранням і складанням 
Головка блоку циліндрів - розбирання та збирання 
Головка блоку циліндрів - очищення з розбиранням і складанням 
Головка блоку циліндрів - зняття-встановлення 
Головка циліндрів - підтяжка кріплення (при знятій кришці головки) 
Головка циліндрів - фрезерування нижньої площини 
Деталі клапанного механізму (клапан, пружина, сухарі, тарілка, ковпачок маслоотражательних) - зняття-встановлення на одному клапані 
Додатковий приводний вал і сальники - зняття-встановлення 
Дросель з датчиком - зняття-встановлення 
Дросельна заслінка - зняття-встановлення 
Задній картер і прокладка - зняття-встановлення 
Задній картер і прокладка - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
Задній сальник колінчастого вала - зняття-встановлення 
Задній сальник колінчастого вала - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Задній сальник розподільного вала - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Зірочка вала колінчастого - зняття-встановлення 
Зірочка вала розподільного - зняття-встановлення 
Зірочка валика приводу масляного насоса - зняття-встановлення (при знятих кришці головки циліндрів і кришці приводу розподільного вала) 
Зірочка проміжного вала - зняття-встановлення 
Зубчасте колесо/шестерні ведені розподільного вала - зняття-встановлення 
Зубчасте колесо/шестерня приводу розподільного вала - зняття-встановлення 
Карбюратор - перевірка і регулювання 
Карбюратор - продування деталей з регулюванням рівня палива (при знятому повітряному фільтрі) 
Карбюратор - розбирання та збирання 
Карбюратор - ремонт 
Карбюратор - зняття-встановлення 
Кільця поршневі - зняття-встановлення 
Компенсатор - зняття-встановлення 
Корінні підшипники колінчастого вала - зняття-встановлення 
Корпус масляного фільтра - зняття-встановлення 
Корпус розподільного вала - зняття-встановлення 
Кришка і прокладка ланцюга розподільного вала - зняття-встановлення 
Кришка і прокладка ланцюга розподільного вала - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Маслоотражательних ковпачки - зняття-встановлення 
Механізм натягу ременя / ланцюга розподільного вала - зняття-встановлення 
Захист двигуна - зняття-встановлення 
Ланка петлі дверей задка в зборі - ремонт 
Знак заводський - зняття-встановлення 
Голчастий клапан камери поплавця - зняття-встановлення 
Картер масляний, прокладка - зняття-встановлення 
Картер зчеплення - зняття-встановлення 
Клапан - шліфовка 
Клапан вентиляції картера - зняття-встановлення 
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів - зняття-встановлення 
Клапан зменшення тиску - зняття-встановлення 
Клапан управління холостим ходом - зняття-встановлення 
Клапан фазорегулятора - зняття-встановлення 
Клапанна кришка і прокладка - зняття-встановлення 
Клапани (інші) - зняття-встановлення 
Клапани - регулювання зазорів 
Клапани - регулювання зазорів 
Килимок підлоги багажника - зняття-встановлення 
Килимок статі передній - зняття-встановлення, зі зняттям облицювання порога 
Килимок статі передній - зняття-встановлення, зі зняттям облицювання порога (при знятих сидіннях) 
Килимки підлоги - зняття-встановлення 
Кожух вентилятора - ремонт 
Кожух статі (при знятих сидіннях) - зняття-встановлення 
Кожухи рульової колонки - зняття-встановлення 
Кожухи рульової колонки - зняття-встановлення (для автомобілів з повітряною подушкою безпеки) 
Козирок панелі - зняття-встановлення 
Козирок протисонячний - зняття-встановлення 
Колектор - зняття-встановлення 
Интеркулер - зняття-встановлення 
Каталітичний нейтралізатор - зняття-встановлення 
Нагрівач повітря на впуску - зняття-встановлення 
Опора двигуна в моторному відсіку - зняття-встановлення 
Педаль дроселя - зняття-встановлення 
Первинний вал - зняття-встановлення 
Передній сальник колінчастого вала - зняття-встановлення 
Передній сальник распедвала - зняття-встановлення 
Передній шків колінчастого вала - зняття-встановлення 
Передній шків колінчастого вала - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Передня кришка двигуна - зняття-встановлення 
Насос - зняття-встановлення 
Передній тепловий екран - зняття-встановлення 
Подаюча трубка охолоджувача масла - зняття-встановлення 
Приводний ремінь генератора - зняття-встановлення 
Притирання клапана 
Перевірка тиску масла в двигуні 
Перевірка комплекту свічок запалювання під тиском 
Прокладка впускного колектора - зняття-встановлення 
Прокладка випускного колектора - зняття-встановлення 
Прокладка кришки головки блоку циліндрів - зняття-встановлення 
Прокладка між колектором і приймальні трубою - зняття-встановлення 
Прокладка поплавковою камери - зняття-встановлення 
Промивання інжектора зі зняттям форсунок без промивної рідини 
Радіатор - зняття-встановлення 
Радіатор кондіціонера.демонтаж/монтаж 
Радіатор масляний - зняття-встановлення 
Ремінь/ланцюг приводу розподільного вала - зняття-встановлення 
Сапун картера, маслоналивная горловина - зняття-встановлення 
Свічка запалювання - зняття-встановлення 
Зливна пробка - заміна 
Термостат - зняття-встановлення 
Паливна рампа-зняття-встановлення 
Турбокомпресор - зняття-встановлення 
Фільтр повітряний - зняття-встановлення 
Фільтр повітряний в зборі - зняття-встановлення 
Фільтр грубої очистки палива - зняття-встановлення 
Фільтр масляний - зняття-встановлення 
Фільтр насоса підйомника - зняття-встановлення 
Фільтр тонкого очищення палива - зняття-встановлення 
Фільтруючий елемент - зняття-встановлення 
Флянец системи охолодження зняття-встановлення 
Форсунки (всі) - зняття-встановлення 
Храповик вала колінчастого - зняття-встановлення 
Ланцюг - зняття-встановлення 
Шатун і поршень - розбирання та збирання на розібраному двигуні 
Шатун і поршень на розібраному двигуні - зняття-встановлення 
Шатуни і підшипники - зняття-встановлення 
Шатуни і поршні - зняття-встановлення 
Шестерня вала колінчастого - зняття-встановлення 
Шестерня приводу масляного насоса - зняття-встановлення 
Шестерня приводу розподільника - зняття-встановлення 
Шків - зняття-встановлення 
Шків вала колінчастого з демпфером - зняття-встановлення 
Шланг високого тиску - зняття-встановлення 
Шланг обігрівача від двигуна - зняття-встановлення 
Шланг радіатора - зняття-встановлення (при злитої охолоджуючої рідини) 
Шланг масляного радіатора - зняття-встановлення 
Шланг верхнього бачка радіатора/розширювального бачка - зняття-встановлення 
Шланг до водяного насосу - зняття-встановлення 
Шланг до впускного колектора - зняття-встановлення 
Зняття-встановлення впускного колектора                                                

пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця