«ДВИГУН» - ЦЕ СЕРЦЕ АВТОМОБІЛЯ
Періодична діагностика всіх вузлів двигуна автомобіля і регулярне проходження ТО,
це гарантія збільшення моторесурсу Вашого двигуна.

КОМП'ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА

Комп'ютерна діагностика дає найповнішу картину про & nbsp;поточному стані мотора. Вона допомагає вибрати оптимальний варіант лагодження ДВС і & nbsp;уникнути великих витрат в & nbsp;майбутньому. Фахівці нашого сервісу проводять обстеження агрегатів з використанням електронного обладнання, щоб Ви були впевнені в точності діагнозу і правильності обраного варіанту ремонту.

Найпоширенішою помилкою є так званий "check engine", або просто "чек". У перекладі це означає «перевірте двигун», але проблема рідко криється в ньому самому. Найчастіше корінь зла таїться в електронному блоці управління, в електронних системах або навіть в проводці.Що робити коли загорівся «чек» двигуна? Відповідь на це питання банальна-їхати в автосервіс. На нашій СТО, "Автохелф" сервіс БОШ у Вінниці, ми пропонуємо послугу комп'ютерної діагностики двигуна із застосуванням спеціального обладнання фірми Bosch, під назвою KTS. 

Послідовність діагностування:
 • Діагност визначає точні характеристики автомобіля і знаходить його в базі даних. Варто відзначити, що в Автохелф сервісі Бош, ми завжди використовуємо лише останню і повністю оновлену версію програмного забезпечення, так що будь-який, навіть самий новий автомобіль, зможе пройти у нас комп'ютерну діагностику.
 • Потім, приєднавши роз'єм, він підключає або сканер, або ноутбук (в залежності від поставленої задачі та марки і моделі автомобіля), до спеціального діагностичного роз'єму.
 • Зчитування помилок і несправностей, а також їх розшифровка – одна з найскладніших завдань для майстра. Тому тільки фахівець з великим досвідом роботи здатний якісно провести діагностику. Не варто забувати, що всі майстри Автохелф сервісу Бош проходять навчання в офіційних навчальних центрах Bosch, тому їх професійний рівень завжди на висоті.
 • якщо помилка "чек енжін" загорілася не через поломки, а через сервісного інтервалу або інших легкоустраняемих причин, то майстер стирає її. Якщо ж привід більш серйозний, то видається діагностична карта з рекомендаціями по ремонту Вашого авто.

Чому з усіх центрів Вам варто вибрати саме наш? Комп'ютерна діагностика у Вінниці від «Автохелф» буде кращим рішенням, так як ми не тільки надаємо авторизовані, професійні послуги, але і:

 • пропонуємо високу швидкість обслуговування — якщо у Вас мало часу, але Ви турбуєтеся про автомобілі, ми проведемо діагностику максимально швидко;
 • стежимо, щоб рівень цін завжди залишався на прийнятному для клієнтів рівні — якщо Вам потрібна доступна діагностика автомобіля у Вінниці, ми чекаємо Вас з найбільш вигідними умовами;
 • надаємо найширший спектр послуг — якщо за результатами діагностики виявилися поломки, навіть серйозні, ми допоможемо відновити роботу автомобіля повністю.

Діагностика автомобіля у Вінниці від "Автохелф" - це високий рівень обладнання, злагоджена, чітка робота команди фахівців і комфорт для замовників. В нашому сервісі створені всі умови, щоб діагностичні процедури стали необтяжливими, і ми відповідаємо за їх якість своєю репутацією.

Комплексна діагностика двигуна

В Бош Сервіс "Автохелф" нерідко звертаються клієнти зі скаргами на сторонні шуми при роботі мотора і просять негайно усунути несправності. Але відразу приступити до ремонту не вийде. Спочатку необхідно провести повну діагностику двигуна. Схожі за своїми ознаками несправності можуть мати абсолютно різне походження.

Для відомості автолюбителів наводимо список того, що повинна включати в себе повна діагностика двигуна автомобіля: 

 • заміна повітряного фільтра
 • зовнішній огляд опор двигуна 
 • контроль тиску мастила
 • замір компресії в циліндрах
 • перевірка фаз газорозподілу
 • перевірка вентиляції і тиску картерних газів
 • контроль сторонніх шумів

Сторонні звуки

Типовою проблемою щодо мотора буде поява металевого брязкоту. Зазвичай це вказує на розтягнуту ланцюг газорозподільного механізму. Якщо деталь не замінити, вона врешті-решт порветься, викликавши серйозні пошкодження силової установки. Дуже схожий звук з'являється на деяких моторах при пошкодженні компонентів впускного колектора. Так що про справжню причину скаже лише професійна діагностика двигуна.

Перевірка мотора автомобіля на несправності включає не тільки читання помилок, але і візуальний огляд. Поява течі масла на певних областях силової установки підкажуть про дефекти навісного обладнання. А підвищена витрата мастильного матеріалу - про необхідність заміни задубілих маслознімних ковпачків.

Усунення несправностей

При виявленні серйозних проблем в ході діагностики майстра Бош Автосервісу «Автохелф» можуть відразу ж усунути неполадки. На складі СТО у Вінниці завжди є необхідні для цього запчастини.

Мотори щодо нових транспортних засобів, як правило, не мають перерахованих вище проблем. Пропажа тяги, зміна складу відпрацьованих газів, утруднений запуск-наслідок збоїв електроніки. І для їх усунення не обійтися без комп'ютерної діагностики двигуна.

Діагностика двигуна

Ми використовуємо останні версії програмного забезпечення для пошуку джерел несправностей. Це дозволяє вважати будь-які коди помилок.

Основні переваги діагностики професійними інструментами:

 • скорочення часу, необхідного для обслуговування автомобіля,
 • стовідсоткову точність,
 • відсутність необхідності розбирати мотор повністю.

Ремонт турбін

Повна діагностика систем автомобіля особливо актуальна при ремонті або заміні турбін. Не визначивши причину, по якій агрегат вийшов з ладу, монтувати новий нагнітач не має сенсу. Дорогий компонент знову відмовить. Буде прикро, якщо джерелом несправностей виявиться якась пластикова шестерня актуатора, ціна якої — копійки. 

ЗАМІНА ГРМ

Ремінь ГРМ є однією з комплектуючих силової установки. Його завдання полягає в тому, щоб забезпечувати необхідне обертання розпредвала, який відповідає за цикли відкриття / закриття клапанів. Крім ременя, в газорозподільному механізмі є не менш важливі деталі - ролики. Вони відповідальні за створення оптимального натягу, що вимагається для функціонування колінчастого і розподільного валів, які в комплексі визначають стабільність роботи всієї системи.
Заміна ременя ГРМ та ролику є обов’язковою процедурою для автомобілів з пробігом! Для правильної роботи двигуна внутрішнього згоряння вкрай важливо стежити за тим, як розподільний вал відкриває і закриває одночасно вхідні клапани разом з поршнями. Тільки в цьому випадку двигун працюватиме правильно.

Ознаки, що вказують на необхідність заміни ременя ГРМ
Зрозуміти, в якому стані знаходиться ремінь ГРМ, і чи не час його замінювати можна, просто оглянувши деталь. Наявність численних і сильних масляних плям, проглядається через потертостей металевий корд, зрізи зубів - все це вказує на те, що вам пора провести оновлення ременя ГМР.

Інші ознаки наявності дефектів і зносу деталі:
Під час руху автомобіля з-під капота розносяться сторонні звуки;
Погана динаміка (обороти занижені);
Збільшений витрата палива.

Зрозуміти, в якому стані находится ремінь ГРМ, и чи не годину его замінюваті можна, просто озирнувшись деталь. Наявність чисельність и сильних масляних плям, проглядається через потертостей металевий корд, зрізі зубів - все це вказує на ті, что вам пора провести оновлення ременя ГМР. Інші ознака наявності дефектів и знос деталі: Во время руху автомобіля з-під капота розносяться сторонні звуки; Погана динаміка (обороти заніжені); Збільшеній витрат паливо.

Рекомендована частота заміни
Як часто ремінь ГРМ потребує оновлення? На частоту заміни впливають такі чинники:
Особливості експлуатації машини.
Можливо, ваш автомобіль здійснює поїздки в вкрай тяжких умовах і піддається підвищеному зносу?
Стиль управління транспортним засобом. Екстремальна їзда може прискорити вихід з ладу будь-яких складових двигуна;
Бренд і модель машини. Знайти необхідну інформацію за оптимальними термінами заміни можна в технічних документах авто.
На думку професіоналів, оновлювати ремінь ГРМ слід кожні 50 000 км. шляху. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що він потрібен вашому автомобілю, звертайтеся до нас за діагностикою.
Зверніть увагу: відновлення або заміна елемента потрібні як при обриві ременя, так і при зменшенні його натягу.

Наслідки відмови від заміни
Відмовившись від заміни ременя ГРМ, ви ризикуєте тим, що він просто обірветься. На деталь при кожній поїздці припадають величезні навантаження, в тому числі пов'язані з рухом клонували. Комплектуюча двигуна деформується і розтягується, матеріал, з якого вона виконана, покривається мікротріщинами, часом візуально невиразними.

РЕМОНТ ДВИГУНА

Ремонт двигунів передбачає виконання ряду операцій
 • діагностика ДВЗ
 • демонтаж двигуна
 • розбирання, миття, дефектування
 • відновлення або заміна деталей
 • збірка двигуна, монтаж
 • запуск, обкатка
Більшість сучасних автомобілів комплектуються досить надійними і довговічними двигунами. Вони здатні проходити десятки тисяч кілометрів без серйозного втручання майстрів. Але навіть найкращі силові установки рано чи пізно виходять з ладу. І в цей момент важливо прийняти правильне рішення — робити капремонт або обмежитися локальної заміною окремих елементів? А може бути, простіше і дешевше буде взагалі замінити двигун?

Знайти правильні відповіді на ці питання вам допоможуть тільки кваліфіковані мотористи. Саме такі майстри працюють в сервісному центрі «Автохелф» Бош Автосервіс, які займаються ремонтом двигунів будь-яких марок. У роботі наші фахівці:

 • використовують електронні каталоги і технологічні карти;
 • слідують рекомендаціям автовиробників;
 • проводять комплексну діагностику перед ремонтом ДВС, щоб з'ясувати всі причини несправностей;
 • встановлюють тільки сертифіковані виробниками запчастини та витратні матеріали;
 • нормують роботи з світовим стандартам, тому ви можете не сумніватися в правильності ціноутворення.

ВИДИ ВИКОНУВАНИХ РОБІТ

Bosch service Автохелф має в розпорядженні сучасну інструментально-технічну базу, що дозволяє проводити всі види ремонту двигуна, від дрібних налагоджувальних робіт до великого капітального ремонту двигуна автомобіля:

 • Заміна змащувальних і охолоджуючих рідин
 • Заміна сервісних ременів
 • Заміна ГРМ
 • Заміна помп
 • Заміна ланцюга
 • Ремонт ГБЦ
 • Заміна клапана
 • Заміна сальників клапанів
 • Заміна сальника колінвала
 • Заміна вкладишів
 • Заміна прокладки клапанної кришки
 • Заміна прокладки ГБЦ
 • Заміна паливного насоса високого тиску (ТНВД)
 • Заміна турбін, карбюратора, паливної системи
 • Ремонт турбіни
 • Заміна радіаторів
 • Ремонт систем охолодження
 • Капітальний ремонт двигунів
 • Заміна кілець двигуна
 • Ультразвукова чистка форсунок
 • Заміна форсунок
 • Заміна свічок 
 • Різні види регулювань і налагоджувальних робіт
 • Заміна масла
 • Заміна тосолу/антифризу
 • Регулювання клапанів
 • Комп'ютерна діагностика двигуна
 • Реставрація шатунів
Капітальний ремонт двигунів особливо складний, довіряти варто тільки висококваліфікованим майстрам, так як він не рідко наводиться одночасно з повною переборкой і діагностикою кожного елемента. Капітальний ремонт двигуна в Вінниці «Автохелф» — можливість повністю оновити систему, відновити її експлуатаційні властивості після масштабного зносу.

Капітальний ремонт двигуна входять:
 • Повне розбирання двигуна;
 • Чищення із застосуванням хімічних автосредств;
 • Оцінка зносу деталей двигуна.
 • За оцінкою зносу деталей визначається, підлягають деталі відновленню або заміні.
 • Після складання двигун обов'язково перевіряється на спеціальному діагностичному стенді.

Послуги з ремонту двигуна у Вінниці

Послуга
Діагностика двигуна
Заміна бочку вентиляції картера
Заміна ДВС
Заміна подушки ДВС
Заміна поршньових колець  
Заміна поршня
Заміна прокладки клапана VVT
Заміна прокладки турбіни
Заміна прокладок двигуна 
Заміна сальників ДВС
Заміна теплообмінника  
Замір компресії
Мойка розширювального бочка 
Заміна прокладки впускного колектора
Переклейка піддона
Заміна прокладки клапанної кришки
Зняття / встановлення турбіни
Розбирання-збірка ГБЦ  
Зняття-встановлення вентилятора ДВС
Заміна шківа коленвала
Заміна заднього сальника коленвала
Зняття-встановлення ГБЦ
Зняття-встановлення двигуна
Зняття-встановлення піддона
Зняття-встановлення теплообмінника
Зняття-встановлення термостата
Заміна водяної помпи
Замена турбіни
Капітальний ремонт двигуна
Ремонт головки блоку циліндрів (ГБЦ)
Заміна термостата
Заміна радіатора охолодження
Заміна прокладки блоку циліндрів (ГБЦ)
Заміна ланцюга ГРМ
Ремонт турбіни
Заміна датчика коленвалу та розпредвалу 
Заміна прокладки випускного колектора 
Заміна піддону ДВС 
Регулювання клапанів 
Очищення патрубків системи циркуляції повітря 
Заміна прокладки передньої кришки двигуна 
Заміна опори ДВС 
Заміна сальника розпредвалу 
Заміна сальника коленвалу 
Заміна випускного колектора 
Заміна ущілювального кільця форсунки 
Перегерметизація піддона ДВС 
Заміна толкника клапана 
Перегерметизація фільтрації систем вентиляції картера 
Діагностика стану ремня та роликів приводу (навісного обладнання) 
Заміна переднього сальника коленвала 
Заміна комплекта ремня ГРМ з роликами 
Зняття-встановлення впускного колектора                                                

пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця
067 430-88-22
067 430-88-20