ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ
ЕЛЕКТРИКИ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ
Наша компанія пропонує Вам швидкий і високоякісний ремонт електрики автомобіля і його електричних систем. Наші фахівці, професіонали високого класу, в своїй роботі використовують обладнання марки BOSСH, що дозволяє провести ремонт будь-якої складності.

СЕРВІС BOSCH - ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ЕЛЕКТРИКИ АВТО

Ми здійснюємо діагностику і ремонт електрики та електроніки для всіх марок автомобілів: Fiat, Ford, Hyundai, Nissan, Toyota, Opel, Volkswagen, Mitsubishi, Chevrolet, Peugeot, KIA, Mercedes-Benz, BMW, Suzuki, Skoda, Mazda і багатьох інших марок авто. 

Компанія Bosch є світовим лідером з виробництва та постачання електронних систем і їх комплектуючих провідним автовиробникам, завдяки стабільно високій якості і повної відповідності всіх вироблених деталей і систем вимогам міжнародних технічних стандартів.

Бош Авто Сервіс Автохелф надає своїм клієнтам повний набір запчастин та спеціального приладдя для установки і ремонту електроустаткування. Ми пропонуємо тільки кращі комплектуючі з гарантією якості Bosch.

До ваших послуг кращі фахівці, які якісно виконають роботи будь-якої складності:

 • Діагностика та ремонт штатного електроустаткування
 • Установка додаткового обладнання: парктроников, відеокамер, аудіосистем, додаткових фар та іншого обладнання
 • Пошук і усунення несправностей електропроводки

Остаточна ціна робіт визначається витраченими нормо-годинами.

Вартість однієї нормо-години уточнюйте у менеджерів по тел. +38 (067) 430-88-25.

Діагностика електрики і електроніки автомобіля

При спрацьовуванні індикатора на панелі приладів авто не пускайте все на самоплив, звертайтеся в автосервіс Бош, де буде проведена діагностика збоїв електрики, виявлена несправність та надано рекомендації щодо її усунення. 

Співробітники Bosch Автосервіс Автохелф мають великий досвід діагностики електронних систем автомобіля. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідним обладнанням, включаючи сканери для підключення до бортовим комп'ютерам новітніх моделей авто.

Так як роботи пов'язані з пошуком несправностей в електричному ланцюзі - це процес, що свідомо не відомої складності, для розрахунків ми використовуємо систему норма годин. Відділ технічного контролю станції ретельно стежить за тим, що б майстер в мінімально стислі терміни проводив усі роботи з пошуку несправностей і клієнт завжди залишався задоволений термінами і ціною виконаної роботи.

Досвідчені автоелектрики нашого СТО проходять стажування та відвідують семінари в навчальному центрі Bosch. Вони мають необхідні знання та досвід для проведення таких робіт, як:

 • Системна діагностика бортової електроніки всіх видів автомобілів
 • Пошук струмів витоку і усунення причин їх виникнення
 • Прозвон і відновлення головною електричної коси
 • Діагностика блоку управління двигуном
 • Діагностика сигналізацій, парктроников, аудіосистем
 • Діагностика електричних ланцюгів автомобільної оптики
 • Діагностика несправностей стартерів і генераторів. Їх ремонт і відновлення
 • Діагностика та ремонт системи електронного уприскування палива
 • Діагностика акумуляторної батареї (перевірка рівня електроліту  і т. Д. )
 • Перевірка і заміна контролерів двигуна або трансмісії
 • Перевірка і заміна запобіжників, реле, проводів високої напруги
 • Перевірка і відновлення працездатності електронної системи ГУР
 • Виявлення і скидання помилок бортового комп'ютера
     та інші види обстеження і відновлення працездатності обладнання.

Установка сигналізації

Установка сигналізації на авто - це одна з послуг, які пропонує Бош Автосервіс "Автохелф" знаходиться в Вінниці. У нашому арсеналі тільки сучасні і надійні пристрої від провідних виробників. Наші професіонали допоможуть підібрати сигналізацію, проконсультують з питань її установки, пояснять, що таке іммобілайзер і порекомендують пристрій, який встоїть перед код-граббер. Ви можете вказати модель, яка Вам сподобалася і ми її встановимо. 

Основні типи сигналізацій:

 • прості сигналізації
 • Сигналізація зі зворотним зв'язком
 • Автосигналізація з автозапуском
 • GSM автосигналізації
 • GSM і GPS системи охорони
 • Іммобілайзери

Додатково є можливість підключити до сигналізації:

 • Автодоведення люка, стекол при закритті автомобіля і постановці на охорону;
 • Відкривання багажника з кнопки брелка;
 • Автозапуск двигуна вранці або за розкладом;
 • Інші сервісні функції (індивідуальні у кожної моделі).

Пропонуємо уважно розібрати все те, що рятує автомобіль від крадіжки . 
Перше і найголовніше, це Ваша обережність і завбачливість. Намагайтеся ніколи не залишати автомобіль в малолюдних місцях. Що найбільше побоюються грабіжники - це бути ким, або поміченими. Якщо є можливість залишайте автомобілі поруч з камерами відео спостереження або в найжвавіших місцях. Ці заходи знизять можливість викрадення на 55%. 
Друге: Встановлюйте два види сигналізації. Першу - будь-яку на Ваш вибір, а іншу дублюючу. Що найбільше заважає викрадачам - це несподіванки. Припустимо викрадачі планували, що підуть справи за одним сценарієм, а пішли по іншому. Що то завадило і автомобіль залишився цілий. Наше завдання, максимально збити шахраїв з їх планів. Найнадійнішим способом зберегти автомобіль, виявилася дублююча механічна секретка, встановлена на штатну кнопку. Припустимо, що першу сигналізацію розкрили, але що щось пішло не так. Злодюги розуміють, що встановлена друга сигналізація на авто, але глушилка не справляється. У 35% найпростіша секретка рятує автомобіль. 

Якщо Ви дійсно хочете захистити свій автомобіль, приїжджайте до нас. 
Ми, разом з Вами знайдемо найбільш підходящі способи захисту.

Установка парктроника

Одним із пріоритетних напрямків діяльності нашого добре обладнаного Бош Автосервісу є кваліфікована установка парктроників в Вінниці, виконувана в терміни, заздалегідь узгоджені з замовником. Наші співробітники виконують монтаж цього спеціального обладнання на автомобілі будь-якої торгової марки і комплектації.

Призначення парктроника полягає в своєчасному відстеження різноманітних перешкод і об'єктів, які зустрічаються на шляху автомобіля і не видно водієві, що знаходиться за кермом цього транспортного засобу. 
Установка парктроника -важко і відповідальна технологічна операція, яка вимагає від виконують її фахівців максимум уваги і розуміння її специфічних особливостей.

Загалом, паркуватися як і раніше потрібно, а усувати потертості і подряпини на пластику або на кузові дорого, клопітно і набридло? Установка парктроника в Вінниці стає раціональним і недорогим рішенням.

Основні елементи системи «парктроник»

 • Електронний блок - керуючий орган, який приймає візуальні сигнали і керує роботою системи.
 • Датчики - пристрої для виявлення перешкод. Їх кількість може варіюватися від двох до восьми.
 • Екран (дисплей) - спосіб візуального відображення показань парктроника і відстані до перешкод руху.
 • Звуковий сигналізатор - попередження для водія про наближення до перешкоди.

Особливості установки парктроника

 1. Парктронік з двома вимірювачами - найпростіший і недорогий варіант. Він має істотний недолік - малі можливості (обидва фотодатчика розташовані або на передньому, або на задньому бампері, а також між ними виникає «мертва зона», в якій вони нічого не «бачать»).
 2. Чотири вимірювача (два попереду + два ззаду) - дещо краще, проте проблема «мертвих зон» у ближній зоні залишається актуальною. Якщо три-чотири прилади коштують на одному бампері - то ця проблема зникає.
 3. Система парктроника «шістка» (2 попереду і 4 ззаду) - оптимальний варіант, що забезпечує високий рівень безпеки парковки в складних умовах.
 4. Вісім фотодатчиків - підвищений рівень безпеки, відсутність предметів - «невидимок» і розширений бічний огляд.
 5. Дванадцять фотодатчиків - максимально можливий рівень безпеки, відсутність "сліпих" зон і практично круговий огляд.

Бош Авто Сервіс Автохелф - установка парктроника з гарантією

Наші майстри забезпечать якісний монтаж парктроника і його елементів. Крім того, ми допоможемо підібрати систему, оптимально підходить до будь-якого авто, стилю водіння і дорожню обстановку.

Наш автосервіс захистить ваш автомобіль, ваші нерви і допоможе знайти стоянку або виїхати без труднощів!

Камера заднього виду

Камера заднього виду або «третє око» встановлюється для контролю над «мертвими зонами» при русі автомобіля назад. Може встановлюватися заводом-виготовлювачем або самостійно (в станціях технічного обслуговування).

Камера має на увазі підключення до автономного або вже вбудованому монітора (мультимедійна автомагнітола), на який автоматично виводиться зображення при русі назад. Установка автоматично спрацьовує при включенні задньої передачі.

Кращими вважаються камери, що передають зображення в дзеркальному вигляді.

За зовнішнім виглядом камери розрізняються на:

 • штатні (встановлені заводом-виробником);
 • універсальні;
 • накладні;
 • врізні;
 • метеликом.

Так як пересування автомобіля не обмежується тільки денним часом стік, то і камера повинна мати здатність бачити в темряві. Для цього вона повинна володіти високою роздільною здатністю і мати функцію інфрачервоного підсвічування.

Мінімальний кут огляду камери 120 град. - цього цілком достатньо для отримання об'єктивної інформації, але для панорамного огляду призначені камери з оглядом 150 - 180 град. У деяких камер збільшено огляд за рахунок її вертикального повороту по осі кріплення. Гарна камера повинна мати розмітку-орієнтир.

Встановлення камери заднього виду на автомобіль 

Встановлення камери заднього виду може здійснюватися в кількох місцях:

 • камера в салоні (форма машини - універсал)
 • рамка плафона підсвічування номера
 • в замку багажника.

Встановлення камери заднього виду краще довірити професіоналам - адже при монтажі пристрою доведеться провести втручання в електропроводку автомобіля. Якщо зробити щось не так, то можна вивести електрику автомобіля з ладу, а в гіршому випадку - спровокувати коротке замикання. 
Якщо Ви вирішили встановити камеру заднього виду на автомобіль, просто зателефонуйте в компанію Бош Авто Сервіс «Автохелф» по телефону  +38 (067) 430-88-25  і замовте її монтаж. Наші висококваліфіковані фахівці мають великий досвід установки подібних систем. Вони не тільки підкажуть, яка модель камери заднього виду найкраще підійде для Вашого автомобіля, але якісно і швидко її встановлять.

Відеореєстратор

Відеореєстратор - це сучасний прилад, що забезпечує безперервну або періодичну запис дорожньої ситуації з одного або з різних ракурсів. Установка відеореєстратора автомобіля дає можливість:

 • Захист від неправомірних спроб співробітників поліції запротоколювати правопорушення.
 • Допомогти у вирішенні складних або спірних ситуацій при ДТП.
 • Захист від автоподстав на дорогах.
 • Захист від ДТП за участю пішоходів.
 • Захист від ДТП без визначення провини кожного з його учасників.
 • Захист від недбалості дорожніх служб.
 • Запобігти крадіжки з салону під час стоянок.
 • Можливість відобразити нестандартну ситуацію.

Види сучасних автомобільних реєстраторів

Обладнати будь-яку машину реєстратором досить просто, і коштує це зовсім недорого. Але вартість самого приладу залежить від кількості використовуваних камер, якості запису, додаткових можливостей та інших характеристик:

 • Недорогі моделі реєстраторів обладнані всього однієї вбудованою камерою. У таких приладів може бути відсутнім дисплей, вони підтримують мінімум функцій. Вартість установки автомобільного відеореєстратора такого класу зовсім невисока.
 • Більш сучасні реєстратори дозволяють підключити 2 або навіть 4 відеокамери (наприклад, при установці камери заднього виду відеозапису будуть більш інформативними) з HD-якістю. Ці прилади нормально працюють при низьких температурах і дозволяють підключити GPS-модуль, датчики включення запалення і швидкості. Звичайно, при виборі такого обладнання ціна установки відеореєстратора авто буде вище.
 • Є моделі реєстраторів, які обладнані вбудованим або виносним модулем GPS. Вони здійснюють запис на жорсткий диск і дозволяють копіювати відеоінформацію через модуль Wi-Fi. Відеореєстратори такого класу мають тривожні входи. Якщо під час установки автосигналізації підключити один з її виходів до приладу, то при будь-якому тривожному подію не просто спрацює сигналізація, але і буде зроблено запис того, що відбувається.

Фахівці нашого сервісу, що займаються установкою електрообладнання, завжди можуть порекомендувати відповідну модель відеореєстратора і професійно встановити її на Ваш автомобіль.

Встановлення відеореєстраторів в BOSCH CAR SERVICE
«АВТОХЕЛФ». Чому у нас?

 1. Великий досвід і знання особливостей всіх марок і моделей автомобілів.
 2. Багатоступенева система контролю якості проведених робіт.
 3. Гарантія на роботи та обладнання.
 4. Доступні ціни.

Аудіопідготовка

 1. Аудіопідготовка - основа автозвуку

  Аудіопідготовка може означати як роботи по монтажу звукового обладнання, так і наявність спеціального місця для аудіосистеми, гнізд динаміків, розведення проводів для подальшої установки акустичної апаратури.

  Штатна аудіопідготовка - це невід'ємна частина комплектації автомобіля. Завод-виробник може встановити або просто розводку проводів з необхідними штекерами і роз'ємами, які додаткові елементи: динаміки, радіоантену і безпосередньо магнітолу. У дорогих версіях присутні високочастотні «пищалки» і клавіші управління аудіосистемою, винесені на кермо.

  Як проходить стандартна аудиоподготовка автомобіля?

  1. Після узгодження робіт починається розбирання авто. Коли все необхідне демонтовано, деталі салону захищені від ушкоджень, проводиться ретельна очистка всіх робочих поверхонь. 
  2. Після цієї найважливішої процедури встановлюється шумоізоляція. Вона допомагає виключити зайві шуми з вулиці, в тому числі рев двигуна автомобіля і гул від сусіднього транспорту, а також не дає йти назовні звуковим хвилям з динаміків, тим самим підвищуючи ефективність будь-якої системи.
  3. Потім проводиться установка динаміків і настройка.
  4. Заключним етапом аудіопідготовки є перевірка звуку на наявність шумів від електромережі і, в разі необхідності, установка спеціальних гасять перешкоди елементів.
  5. Після цього автомобіль збирається, проводиться прибирання з технічними умовами.

Аудіокоректор

Музика в автомобілі це вже щось само собою зрозумілі. Ми без неї нікуди. Вночі прокотиться по порожньому місту під хорошу музику що може бути краще для автолюбителя. Але хороша музика буває виключно при якісному підсилювачі. Саме підсилювач відповідає за те, що ваші динаміки і сабвуфер видають якісний звук і працюють на всі 100%. Підсилювач розподіляє частоти і відповідає за гучність і частоту звучання, це серце всієї акустичної системи. Підсилювач цей компонент аудіосистеми, який здатний встановити і правильно налаштувати тільки професіонал. Навіть правильно вибрати підсилювач вже величезна праця для звичайного автовласника, не кажучи вже про встановлення і налаштування. Наш Бош Автосервіс 

Наші майстри мають великий практичний досвід в побудові різних акустичних систем від простої установки підсилювача в автомобіль до створення декоративних подіумів для підсилювачів і побудови підсвічування. Вони допоможуть з вибором підсилювача саме під вашу систему, встановлять і налаштують його не тільки швидко, але і безпечно для штатної проводки .. У нашому Бош Авто ком "Автохелф" ви отримуєте гарантію на всі виконані роботи.

Акустичні системи

Установка акустики  - відповідальний етап в поліпшенні звучання акустичної системи автомобіля. Адже дуже часто, лише установки динаміків в передні двері автомобіля (замість штатних) буде досить для значного поліпшення звуку в автомобілі. Але багатьом авовладельцам цікава не тільки установка фронтальної (передній) акустики, а й установка тилової (задньої) акустики. А при вибудовуванні якісної акустичної системи, заміна всієї акустики практично необхідна. І якщо вам цікава установка акустики в автомобіль, а, отже, і поліпшення якості звучання вашої аудіосистеми, то ми допоможемо вам швидко і ефективно вирішити це завдання.

Процедура підключення акустичної системи

Процес підключення акустичної системи в BOSCH CAR SERVICE «АВТОХЕЛФ» складається з декількох етапів:

 • огляд автомобіля, підбір відповідного варіанту моделі і комплектації акустики відповідно до побажань клієнта і його фінансових можливостей.
 • виконання комплексу робіт по забезпеченню шумоізоляції (якщо необхідно).
 • установка магнітоли.
 • монтаж і підключення динаміків.
 • установка сабвуфера.
 • монтаж і підключення додаткових пристроїв (підсилювачів, еквалайзерів, джерел світла і т.д.).
 • настройка і випробування всіх компонентів аудіосистеми.

Всі етапи монтажу будуть обговорені з Вами заздалегідь. Ви будете точно знати можливості і характеристики нового обладнання, а також кінцеву вартість і термін виконання робіт. У Бош Авто ком "Автохелф" не змінюють умови укладання угоди «в процесі».

Після установки вас обов'язково проконсультують і навчать правилам експлуатації, обслуговування та налаштування нової акустики.

Фотогалерея

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Послуги з ремонту електрики машини у Вінниці

Послуга
Діагностика електрики
Заміна датчика тиску палива
Заміна датчика куту поворота руля
Заміна мотора стеклоочистителів (дворників)
Замена свічей накалювання  
Діагностика акумулятора
Зняття/встановлення колектора
Замена свічей запалювання
Ремонт генератора 
Заміна генератора
Заміна акумулятора (під капотом)  
Заміна акумулятора (в багажниці)
Заміна акумулятора (під сидінням) 
Заміна стартера
Заміна катушки запалення
Заміна автоламп
Зняття-встановлення генератора
Заміна протитуманної фари  
Заміна замка запалення
Заміна високовольтних проводів
Ремонт системи ESP 
АКБ-зарядка 
Акумулятор, зняття-встановлення 
Активатор, зняття-встановлення 
Акустика-установка/ремонт 
Батарея акумуляторна - очищення та змащування затискачів і клем 
Блок заднього ліхтаря (в зборі) - зняття-встановлення 
Блок заднього ліхтаря (лампи) - зняття-встановлення 
Блок клапанів - зняття-встановлення 
Блок запобіжників - зняття-встановлення 
Блок реле - зняття-встановлення 
Блок реле-запобіжників - зняття-встановлення 
Блок силового транзистора/тригера - зняття-встановлення 
Блок управління - зняття-встановлення 
Блок фари передній лівий - зняття-встановлення 
Блок фари передній правий - зняття-встановлення 
Блок-фара - перевірка сили і регулювання напряму пучка світла обох фар 
Бічний покажчик повороту - зняття-встановлення 
Бортовий комп'ютер - зняття-встановлення 
Вал гнучкий спідометра - зняття-встановлення 
Відома шестерня приводу спідометра - зняття-встановлення 
Вентилятор в зборі - зняття-встановлення 
Вмикач освітлення салону - зняття-встановлення 
Вмикач ліхтаря заднього ходу - зняття-встановлення 
Вимикачі замків дверей - перевірка роботи і регулювання блокіратора замка дверей (при знятої оббивці дверей) 
Вимикач дальнього світла фар - зняття-встановлення 
Вимикач замка дверей - зняття-встановлення (при знятої оббивці дверей) 
Вимикач звукового сигналу - зняття-встановлення 
Вимикач лампи індикації відсутності тиску в контурі - зняття-встановлення 
Вимикач освітлення салону - зняття-встановлення 
Вимикач поворотів - зняття-встановлення 
Вимикач стартера/запалювання - зняття-встановлення 
Вимикач стоп-сигналів - зняття-встановлення 
Вимикач покажчика аварійної зупинки - зняття-встановлення 
Вимикач покажчика стоянкового гальма - зняття-встановлення 
Вимикач ліхтаря заднього ходу - зняття-встановлення 
Вимикач щіток/омивача - зняття-встановлення 
Випрямляч генератора - зняття-встановлення 
Випрямляч генератора - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Високовольтні дроти - зняття-встановлення 
Датчик - розподільник запалювання - зняття-встановлення 
Датчик - зняття-встановлення 
Датчик ABS (ліва сторона) зняття-встановлення 
Датчик ABS (права сторона) зняття-встановлення 
Датчик тиску масла - зняття-встановлення 
Датчик детонації - зняття-встановлення 
Датчик контрольної лампи перегріву охолоджуючої рідини в радіаторі - зняття-встановлення 
Датчик масової витрати повітря - зняття-встановлення 
Датчик на колесі - зняття-встановлення 
Датчик наявності води в паливі - зняття-встановлення 
Датчик обертів двигуна - зняття-встановлення 
Датчик обертів колінчастого вала - зняття-встановлення 
Датчик оборотов розподільника - зняття-встановлення 
Датчик підйому голки - зняття-встановлення 
Датчик положення повітряної дросельної заслінки - зняття-встановлення 
Датчик швидкості автомобіля - зняття-встановлення 
Датчик температури повітря на впуску - зняття-встановлення 
Датчик температури повітря навколишнього середовища - зняття-встановлення 
Датчик температури двигуна - зняття-встановлення 
Датчик температури масла - зняття-встановлення 
Датчик температури охолоджуючої рідини - зняття-встановлення 
Датчик покажчика рівня палива - зняття-встановлення 
Датчик фази положення розподільного валу - зняття-встановлення 
Звуковий сигнал - зняття-встановлення 
Камера заднього ходу установка/ремонт 
Котушка запалювання - зняття-встановлення 
Кисневий датчик - зняття-встановлення 
Клапан електромагнітний - зняття-встановлення 
Комбінація приладів в зборі - зняття-встановлення (при знятому кермовому колесі) 
Компресори АС - ремонт 
Компресори АС. зняття-встановлення 
Конденсатор - зняття-встановлення 
Круїз контроль - установка 
Кришка розподільника запалювання - зняття-встановлення 
Кришка ліхтаря - зняття-встановлення 
Кришка ланцюга - зняття-встановлення 
Ксенон. установка/ремонт 
Лампа багажного відділення - зняття-встановлення 
Лампа бічного повторювача повороту - зняття-встановлення 
Лампа волоконної оптики - зняття-встановлення 
Лампа заднього ліхтаря - зняття-встановлення 
Лампа освітлення речового ящика з патроном в зборі - зняття-встановлення 
Лампа освітлення моторного відсіку - зняття-встановлення 
Лампа освітлення номерного знака - зняття-встановлення 
Лампа освітлення салону - зняття-встановлення 
Лампа фари - зняття-встановлення 
Лампа фари або габаритного вогню - зняття-встановлення 
Лампа фари покажчика повороту - зняття-встановлення 
Лампи попередження на панелі приладів - зняття-встановлення 
Лампи інші - зняття-встановлення 
Механізм відключення покажчика поворотів - зняття-встановлення 
Механізм відкриття люка даху - ремонт 
Механізм регулювання положення сидіння - ремонт 
Котушка АС зняття-встановлення 
Накінцевники проводів - зняття-встановлення 
Парктронік - зняття-встановлення 
Перемикач (всі) - зняття-встановлення 
Перемикач аварійної сигналізації - зняття-встановлення 
Перемикач противотуманной фари - зняття-встановлення 
Перемикач світла фар - зняття-встановлення 
Перемикач склоочисника - зняття-встановлення 
Перемикач покажчика поворотів - зняття-встановлення 
Перемикач електродвигуна обігрівача - зняття-встановлення 
Друкована плата панелі приладів - зняття-встановлення 
Друкована плата ліхтарів - зняття-встановлення 
Плафони (всі) - зняття-встановлення 
Парктронік - зняття-встановлення 
Перемикач (всі) - зняття-встановлення 
Перемикач аварійної сигналізації - зняття-встановлення 
Перемикач противотуманной фари - зняття-встановлення 
Перемикач світла фар - зняття-встановлення 
Перемикач склоочисника - зняття-встановлення 
Перемикач покажчика поворотів - зняття-встановлення 
Перемикач електродвигуна обігрівача - зняття-встановлення 
Друкована плата панелі приладів - зняття-встановлення 
Друкована плата ліхтарів - зняття-встановлення 
Плафони (всі) - зняття-встановлення 
Провід - зняття-встановлення 
Дроти високої напруги - зняття-встановлення 
Радіоприймач або магнітола - зняття-встановлення 
Реле аварійної зупинки - зняття-встановлення 
Реле антиблокувальної системи гальм - зняття-встановлення 
Реле ближнього світла фар (окремо) - зняття-встановлення 
Реле дальнього світла фар - зняття-встановлення 
Реле двигуна повітродувки - зняття-встановлення 
Реле затримки включення лампи освітлення салону - зняття-встановлення 
Реле звукового сигналу - зняття-встановлення 
Реле насоса антиблокувальної системи гальм - зняття-встановлення 
Реле обігріву вітрового скла - зняття-встановлення 
Реле обігріву заднього скла - зняття-встановлення 
Реле обігріву дзеркал - зняття-встановлення 
Реле перемикача фар - зняття і установка 
Реле поворотів - зняття-встановлення 
Реле передпускового підігріву (впускний колектор) - зняття-встановлення 
Реле переривчастого руху щіток - зняття-встановлення 
Реле приводу склопідіймача - зняття-встановлення 
Реле свічок розжарювання - зняття-встановлення 
Реле стартера - зняття-встановлення 
Реле паливного насоса - зняття-встановлення 
Реле фар - зняття-встановлення 
Реле електромагнітне електробензонасоса - зняття-встановлення 
Ремонт генератора (капітальний) 
Ремонт стартера (капітальний) 
Резистор зняття-встановлення 
Сигнал звукової - зняття-встановлення 
Сигналізація - ремонт 
Сигнальний пристрій (сигналізація) - зняття-встановлення 
Стартер (інерційний) - розбирання та збирання 
Стартер (з зачепленням) - розбирання та збирання 
Стартер - зняття-встановлення 
Таймер свічок розжарювання - зняття-встановлення 
Таймер системи попереднього нагріву - зняття-встановлення 
Турботаймер. установка/ремонт 
Тягове реле стартера - зняття-встановлення 
Ліхтар задній в зборі - зняття-встановлення 
Ліхтар задній лівий зовнішній - зняття-встановлення 
Ліхтар задній правий зовнішній - зняття-встановлення 
Ліхтар освітлення номерного знака - зняття-встановлення 
Ліхтар підкапотний - зняття-встановлення 
Ліхтар світла заднього ходу - зняття-встановлення 
Фазорегулятор - заміна 
Фазорегулятор - ремонт 
Тягове реле стартера - зняття-встановлення 
Керуючі реле - зняття-встановлення 
Установка сигналізації 
Електробензонасос - зняття-встановлення 
Електровентилятор - зняття-встановлення 
Електродвигун опалювача в зборі - зняття-встановлення 
Електромагнітний клапан - зняття-встановлення 
Електронний вузол управління - зняття-встановлення 
Електронний вузол управління уприскуванням і запаленням - зняття-встановлення 
Електрообладнання подкапотное чистячі розборка 
Електрообладнання - ремонт 
Електропривод дзеркал - зняття-встановлення 
Електросклопідйомники - зняття-встановлення (при знятої оббивці дверей) 
Заміна датчика тиску                                                

пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця