ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ
ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ
АВТОМОБІЛЯ
Ходова частина автомашини - одна з найважливіших систем, що забезпечує комфортність водіння і безпеку в дорозі.

Ходова частина автомобіля

Включає в себе передню та задню підвіску, балки мостів і несучу раму (при їх наявності), колісні диски і шини. Для сучасного легкового автомобіля з несучим кузовом (без рами) під ходовою частиною в основному розуміють саме передню і задню підвіску і колеса.

Призначення ходової

Основна функція підвіски (як головної системи ходової частини) - гасити коливання кузова при русі автомобіля по нерівностях дороги. Також ходова частина фактично з'єднує колеса і кузов автомобіля в кінематично єдиний ланцюг і забезпечує його рух по дорозі.

Ознаки несправності

В цілому, будь-які несправності вузлів ходової частини видають себе стуком, скрипом, вібрацією - особливо при русі на невеликих нерівностях. Дефекти захисних ковпачків або пильовиків можна виявити при візуальному огляді. А слабину / знос сполучних вузлів (втулок, сайлентблоков, кульових опор, наконечників рульових тяг та ін.) Визначають «сіпанням» вивішених коліс або простим погойдуванням кузова нерухомого автомобіля.

Чим загрожує несвоєчасне ремонт?

Ходова частина автомобіля істотно впливає на його поведінку на дорозі (стійкість і керованість). Тому будь-яка несправність вузлів або деталей ходової - це загроза активної безпеки! Крім того, ходова частина впливає на комфорт при русі і задоволення від водіння. А ці параметри дуже важливі для справжнього автолюбителя!

Ігнорування навіть найменшого дефекту ходової (наприклад, продірявився пильовика) призводять до швидкого зносу вузла від контакту з дорожнім брудом. А зношений вузол тут же «вбиває» з'єднані з ним деталі - і так далі по наростаючій. В результаті, прогресуючий знос всіх ходової частини і різке подорожчання підсумкового ремонту!

Саме тому, своєчасна і грамотна діагностика ходової, а також професійний ремонт забезпечують реальну економію і гарантовану страховку від серйозних пошкоджень автомобіля.

Не буде перебільшенням сказати, що в складі ходової частини немає другорядних вузлів. І будь-яка, навіть найменша гайка - чи не головна деталь! Це означає, що при ремонті ходової автомобіля не слід економити на запчастинах і купувати дешеві компоненти. Вище було сказано, що відмова окремих деталей викликає прогресуючий знос інших вузлів. У підсумку якісний амортизатор або кульова опора все одно «полетять» від поломки / розшарування малопомітною пружною шайбочки! Тому радимо ще раз: при ремонті ходової використовуйте тільки якісні запчастини. І довіряйте роботу професійного автосервісу!

Що перевіряють під час діагностики ходової?

1. Гальмову систему. Робиться висновок про ступінь зношеності гальмівних колодок, дисків, барабанів, цілісності шлангів.

2. Деталі підвіски. Виявляються механічні пошкодження, наявність люфту.

3. Амортизатори. Обстежуються на предмет герметичності, виявлення протікання.

4. Підшипники маточини. Виявляються несправності, приймається рішення про необхідність заміни.

5. Рульове управління. Перевіряються елементи для виключення люфтів і порушення герметичності.

6. Пиляки ШТРУСов. Виявляються розриви і дефекти.

7. Пружини та опорні чашки. Експериментальним шляхом аналізується пружність пружин при стисненні.

8. Колеса. Діагностується стан гуми, дисків, порушення геометрії.

9. Сайлентблоки. Встановлюється наявність розривів.

Послуги з ремонту ходової частини машини у Вінниці

Послуга
Діагностика ходової частини автомобіля
Ремонт ходової частини                                                

пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця
067 430-88-22
067 430-88-20