Кузов - це основа автомобіля
Якщо Ви пошкодили ваш автомобіль в ДТП або захотіли освіжити фарбу,
сертифіковані фахівці Бош Авто Сервіс професійно виконають всі роботи.

Чому ремонт в Бош Авто Сервіс Автохелф?

Одним з напрямків нашого автосервісу є кузовний ремонт і фарбування кузова автомобіля. Наш штат фахівців обслужив не одну сотню клієнтів і напрацював великий досвід щодо виправлення різного роду дефектів. Ви можете довірити нам як невеликі подряпини, так і половину вцілілого автомобіля. Ми беремося за роботу будь-якої складності.


Кузовний ремонт і фарбування автомобілів  - послуга, що надається багатьма автосервісами, але чому варто звернутися саме до нас?
  • У нас доступні ціни на ремонт і фарбування кузова автомобіля
  • Ми виконуємо ремонт будь-якої складності
  • Беремося за все марки автомобілів
  • Використовуємо професійне обладнання, яке вже довело свою ефективність
  • Передаємо автомобілі в руки професіоналів, які заробили гарну репутацію і вважаються майстрами кузовного ремонту.
  • І, найголовніше, гарантуємо високу якість!
  • До того ж, якщо ви вже потрапили на наш сайт - це доля! Телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок прямо зараз. Довіртеся нам і дозвольте продемонструвати, що кузовний ремонт автомобіля може бути якісним і доступним.

Оперативна робота

Ми розуміємо, що вам не комфортно без автомобіля, тому завжди намагаємося працювати максимально швидко. Звернувшись в наш автосервіс, ви можете бути впевнені, що роботи будуть виконані настільки швидко, наскільки це можливо без втрати якості.
Маючи в своєму розпорядженні повним набором сучасного обладнання для кузовного ремонту, ми здатні гарантувати відновлення зовнішнього вигляду вашого автомобіля в найстисліші терміни.

Будь-кузовний ремонт

Ми готові виконати кузовний ремонт будь-якого типу і складності. Фахівці автосервісу « Бош Авто Сервіс Автохелф » без зусиль справляються зі зварюванням, рихтуванням, шпаклівкою, фарбуванням та будь-якими іншими роботами. Також серед наших послуг присутнє зварювання пластику (бампери та інше) і багато іншого. Незалежно від того, в якому стані знаходиться ваш автомобіль - ми зробимо його знову красивим!

Гарантія якості

Звертаючись в « Бош Авто Сервіс Автохелф », ви можете бути впевнені в тому, що в результаті отримаєте відмінний, якісний результат. Кожен співробітник нашого автосервісу - професіонал, озброєний сучасними інструментами та обладнанням. Якщо вам потрібен не просто ремонт, а відновлення первісного вигляду автомобіля, звертайтеся до нас!
пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця
067 430-88-22
067 430-88-20