Відновлення зовнішнього вигляду вашого автомобіля, загубленого природним чином з часом або після потрапляння в ДТП

Малярний Цех

Фарбування автомобіля у нас - рішення економної та раціональної людини. Якщо буде потрібно більш серйозне втручання, то кузовний ремонт в нашому автосервісі, до ваших послуг. Ми використовуємо тільки високоякісне обладнання, а наші майстри знають і люблять свою справу. Ми ніколи не нав'язуємо ніяких додаткових і часто не потрібних робіт.

Полірування авто та інші послуги малярного цеху

У нашому малярному цеху ми виконаємо такі роботи, як: 

  • полірування кузова і фар (відновна, захисна);
  • локальне фарбування, що не вимагає розбирання кузова (ми можемо пофарбувати таким чином бампер, двері, крило);
  • усунення подряпин, відколів;
  • обробка кузова антикорозійним покриттям.

Реконструкція і витяжка форми кузова на роботі

Відновлення форми пошкодженого кузова

Під цим мається на увазі витяжка кузова, що припиняється в той момент, коли починається відрив деформованої частини. Чому відновлення форми кузова, витяжку слід здійснювати, поки не почнеться відрив деформованої частини? Пояснюється це тим, що до тих пір, поки ця частина становить одне ціле з кузовом, зусилля витяжки, створюване тягне пристроєм, сприймається всім кузовом. Завдяки цьому деталі кузова, що підлягають рихтуванню, витягуються, займаючи початкове положення.

Відновлення форми кузова вимагає певних практичних навичок. Перш за все, слід встановити точний напрям сили, яка викликала деформацію кузова при аварії. Навіщо? Справа в тому, що напрямок зусилля, необхідного для відновлення форми кузова, має бути суворо протилежно тій силі, яка викликала його деформацію. Тільки за цієї умови гарантується, що первісну форму кузова можна відновити без додаткових операцій осаджування і витягування матеріалу. Крім того, при такому напрямку витяжки відповідне зусилля використовується максимально ефективно.


Зміна напрямку зусилля, прикладеного для відновлення форми кузова

Зіткнення легкового автомобіля з перешкодою може привести до того, що елементи кузова змістяться не тільки в горизонтальному, але і в вертикальному напрямку.
У такій ситуації зберігає силу основне правило, яке повинно постійно дотримуватися при відновленні форми деформованого кузова: кут, під яким слід виробляти витяжку кузова, повинен бути рівний куту, під яким був направлений удар при зіткненні.
Реалізувати цей принцип за допомогою пристрою для відновлення форми, безпосередньо встановленого на стенд для правки, не представляється можливим і слід змонтувати додаткове пристосування у вигляді направленого ролика. Направляючий ролик входить до складу оснащення стенду для редагуванні і може бути встановлений в потрібне положення за допомогою відповідних важелів управління. Центр повороту, що відбувається при деформації, для кузова, що задовольняє вимогам безпеки, зазвичай розташовується безпосередньо перед бар'єрами, що підвищують безпеку.


Відновлення форми кузова при значному пошкодженні

Внаслідок фронтального зіткнення легкового автомобіля з перешкодою при значній площі пошкодження передка можуть бути погнуті обидва ланжерона. Якщо при цьому середня частина автомобіля деформована більше, ніж крила, то кінці ланжеронів можуть бути зміщені до середини балки переднього моста. Правильно спроектований процес відновлення початкової форми кузова передбачає здійснення одномоментної витяжки зім'ятих і погнутих ланжеронів, тобто витяжка повинна здійснюватися в один прийом. Для витяжки можна використовувати або два незалежно діючих розтягують пристрою, або спеціальне пристосування з розпірним пристроєм.

Рихтування вм'ятин

Рихтування авто – складна і технологічно трудомістка процедура, що вимагає спецобладнання, спеціального інструментарію і певного рівня майстерності від рихтувальника. 
Вм’ятини на автомобілі виникають в наслідок різних причин. Якщо автомобіль був сильно пошкоджений - потрібно відновлення геометрії кузова. Для такого складного кузовного ремонту автомобіль встановлюється на стапель для усунення перекосів і відновлення "геометрії кузова" згідно заводських креслень і міток. 
В разі серйозних пошкоджень автомобіля потрібно зварювання днища, заміна порогів, крил або при виявленні наскрізної корозії потрібно зварювання інших елементів. У нас є фахівці і апарати для зварювання.

Профілактика процесу корозії кузова

Експлуатація будь-якого автомобіля вимагає від його власника дотримання певних правил і вимог. Крім цього доводиться постійно приділяти час догляду за машиною і технічним обслуговуванням. В іншому випадку автомобіль починає потребувати ремонту.


Причини появи іржі на кузові

У процесі використання транспортного засобу він піддається всіляким впливам з боку навколишнього середовища, що робить його вразливим. Перепади температури, вологість і спека, а також взаємодія з реагентами, якими покривають дороги, сприяють руйнуванню лакофарбового шару і, як наслідок, ведуть до утворення корозії на поверхні кузова і його деталях.


Антикорозійна обробка

Антикорозійна обробка запобігає появі іржавого нальоту на ділянках кузова, де є невеликі дефекти або пошкодження, які не видимі оку. Досить часто такий тип кузовних робіт виконується і для нового транспорту з профілактичною метою.


Особливості корозії кузова авто

Найбільш часто іржа заводиться в зонах проведення зварювання елементів, а також мікроскопічних щілинах, подряпинах та інших пошкодженнях. Вода і бруд, що потрапили в них, роз'їдають металевий шар. У зв'язку з цим ми настійно рекомендуємо проводити зварювальні роботи тільки в спеціалізованому сервісі, де по закінченню виконують окреме нанесення захисного засобу на шви.

У машині є багато компонентів з порожнинами. До них відносяться пороги, дверні механізми та інше. Оскільки нормальна вентиляція в подібних пристроях технічно не можливо, то відповідно корозія розвивається в них частіше і швидше, ніж на інших ділянках.


Профілактика корозії

Щоб звести до мінімуму вплив негативних факторів на стан зовнішнього вигляду авто, однією антикорозійної обробки недостатньо. Експерти радять дотримуватися правила щодо миття автомобіля, полірування. 

Ще одна рекомендація стосується умов зберігання машини - краще для цієї мети використовувати стоянку або гараж, а також не можна на тривалий термін залишати транспорт без руху, тим більше на відкритому просторі.

Послуги з малярних робіт машини у Вінниці

Послуга
Полірування кузова і фар (відновне, захисне)
Локальне фарбування, що не вимагає розбір кузова (ми можемо пофарбувати таким чином бампер, двері, крило)
Усунення підряпин, відколів
Обробка кузова антикорозійним покриттям                                                

пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця
067 430-88-22
067 430-88-20