Сервісне ТО
Ми здійснюємо технічне обслуговування, автомобілів всіх марок, моделей і вікових груп

Періодичність технічного обслуговування

різниться в залежності від марки та умов експлуатації

7260_730x550.pngІншими словами, чим частіше вам доводиться їздити по поганих дорогах, в сильну спеку або екстремальний мороз, тим більше скорочуються терміни техобслуговування автомобіля. 
 

Підходити з усією відповідальністю до гарантійного і післягарантійного обслуговування необхідно і власникам машин зі значним пробігом, і щасливим власникам нового автотранспорту (у віці до 3 років), і тим, чий вік машини досяг від 4 до 6 років. Вчасно проведений огляд і діагностика всіх вузлів, заміна «расходников» - відмінна профілактика глобального ремонту в майбутньому, завжди витратного за часом і коштами.

Що мають на увазі під технічним обслуговуванням автомобіля?

Кожен виробник визначає самостійно, як довго можна проходити гарантійне техобслуговування автомобіля в офіційного дилера. Шукаєте, де пройти технічне обслуговування автомобіля після завершення гарантії? Професіоналізм, майстерність і досвід кожного працівника БОШ Авто Сервіс Автохелф забезпечує найвищий рівень післягарантійного обслуговування вашої машини.

Мета ТО — запобігти поломкам, знизити витрату палива, мастильних матеріалів. 

Огляд автомобіля проводиться через кожні 10–15–20-30 тис. км пробігу, залежно від вимоги автовиробника. Ця процедура передбачає:

• перевірку свічок запалювання, їх заміну за необхідності;

• заміну масляного фільтра, моторного масла;

• перевірку амортизаторів, інших систем на цілісність, працездатність, усунення виявлених несправностей;

• перевірку гальмівної системи, діагностику ходової частини.

• перевірку рівня антифризу;

• заміну технічних рідин, гальмівної також;

• заміну рідини гідропідсилювача керма;

• заміну паливного, салонного, повітряного фільтрів, 

• чистку паливної системи хімічним шляхом;

• перевірку приводних ременів;

• заміну ременя привода ГРМ (при досягненні встановленого автовиробником пробігу).

Всі ці процедури проводяться з єдиною метою - якомога довше зберегти справний стан авто, попередити занадто раннє зношування елементів машини і дуже неприємні серйозні поломки.  

Переваги «Бош Авто Сервіс Автохелф»

Наші фахівці виконують роботи, які входять до переліку, складеного виробником автомобіля. Вони знайомі з особливостями машин усіх марок і моделей, у тому числі з урахуванням віку авто. Всі роботи проводяться на підставі регламенту й документуються в сервісній книжці.

Майстри не тільки оглядають основні системи двигуна, а й замінюють за необхідності спрацьовані частини на нові оригінальні. Також можлива комп’ютерна діагностика стану авто. Це гарантує надійну й тривалу службу автомобіля. Вартість робіт залежить від їх складності та ціни на запасні частини.

Регламентні роботи при плановому ТО

Заїжджати на планове техобслуговування автовласники потрібно за рекомендаціями автовиробника. Міжсервісний період у більшості моделей легкових автомобілів складає один календарний рік. Автовласники, періодично використовують машину, можуть проводити планові ТО по пробігу (через 20-40 тисяч кілометрів). Будь-яке технічне обслуговування авто починається зі всебічної діагностики транспортного засобу.

В обов'язкові роботи при техобслуговуванні входять візуальний огляд, комп'ютерна діагностика електроніки, пошук кодів помилок, ручне тестування ходової частини. При кожному ТО проводяться заміни фільтрів і масла.

Залежно від циклу техобслуговування автомеханіки проводять заміни:

1. гальмівних дисків, супортів. Гальмівні колодки потрібно замінювати при  ТО-3  або в міру зносу; 
2. повітряного і салонного фільтрів (в міру засмічення або через 15 000 км); 
3. трансмісійної рідини, фільтрів автоматичних коробок (через 45-65 тисяч кілометрів пробігу); 
4. гальмівної рідини. Заміна відбувається за рівнем або через 30 000 км; 
5. витратних запасних частин. Регламент вимагає періодичної заміни ременів і ланцюгів ГРМ (через 100-180 тисяч км), свічок запалювання (через 40 000 - 50 000 км); 
6. мастила роздавальних коробок, рідин гідропідсилювача керма (у міру забруднення).

Досвідченим автовласникам не потрібно доводити необхідність постійного технічного обслуговування автомобіля. При малому зносі витратних деталей автомеханік може відсунути їх заміну на один міжсервісний цикл.

Профілактичний ремонт і ТО автомобілів нерозривно пов'язані між собою. Виявлений при техобслуговуванні знос деталей і своєчасна заміна запасних частин допомагають уникнути передчасного капітального ремонту.

Регламентні роботи з технічного обслуговування включають:

 1. 1. Автомобіль на підлозі

1.1 Робота стоянкового гальма                                                                

1.2 Ремені безпеки / кріплення                                                         

1.3 Комбінація приладів / індикація                                                   

1.4 Вимикачі, компоненти системи управління

1.5 Звуковий сигнал                                                                                        

1.6 Лампи освітлення салону

1.7 Щітки, омивач перед, зад

1.8 Покажчик поворотів, аварійка

1.9 Система освітлення (фари, габарити, стоп, З.х)

1.10 Дверні замки

1.11 Момент затяжки коліс

1.12 Гальмівні зусилля

огляд

огляд

огляд

огляд

перевірка

перевірка

перевірка

перевірка

перевірка

мастило

перевірка

перевірка

 1. 2. Автомобіль повністю вивішений

2.1 Витоки масла (ДВС, КП, агрегатів)

2.2 Трубки, шланги

2.3 Огляд ходової

2.4 Система випуску (кріплення) герметичність

2.5 Герметичність паливної системи

2.6 Стан нижній частині кузова

огляд

огляд

огляд

огляд

перевірка

перевірка

перевірка

 1. 3. Автомобіль вивішений частково

3.1 Стан гальмівних колодок, дисків, герметичність гідроприводу гальм

3.2 Стан шин, тиск

перевірка

перевірка

 1.  4. Операції в моторному відсіку

4.1 Щільність електроліту

4.2 Клеми АКБ

4.3 Герметичність ущільнювачів трубки, шланги

4.4 Стан гальмівної рідини

4.5 Стан охолоджуючої рідини

перевірка

перевірка

перевірка

перевірка

перевірка

Повноцінне ТО авто зарубіжного виробництва

В BOSCH CAR SERVICE «АВТОХЕЛФ» ви отримуєте повноцінне технічне обслуговування авто іноземного виробництва, незалежно від популярності марки, року випуску, ступеня зносу вузлів. Наш автосервіс укомплектований досвідченим персоналом, обладнаний спеціальним інструментарієм, сертифікованим діагностичним обладнанням.

Які пройшли навчання автомеханіки добре знають всі нюанси обслуговування авто, уважно обстежують слабкі місця конкретних моделей. При планових і позапланових регламентних роботах використовуються тільки якісні запчастини.

Постійне ТО автомобіля іноземного виробництва в нашому автосервісі, власникам сучасної автомобільної техніки вигідно з наступних причин:

 • регулярне оновлення комп'ютерних програм діагностики, стендового обладнання;
 • використання фірмових програм тестування, карт ТО  заводу-виготовлювача ;
 • при заміні масла застосовуються тільки 100% оригінальні масла;
 • всі розборки виробляються спеціальним інструментом;
 • техобслуговування прискорюється складськими запасами оригіналів і недорогих аналогів запчастин, схвалених автовиробником;
 • використовуються рекомендовані автовиробником методики огляду, порядок заміни витратних матеріалів.
ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ
Обслуговування гібридних автомобілів бажано здійснювати тільки в офіційних сервісних центрах, що мають спеціальне обладнання та де працюють фахівці, які обізнані стосовно принципів сервісу подібних авто. 

Такі автомобілі мають специфічну деталь — інвертор, який перетворює постійний струм високовольтної батареї на трифазний, подаючи його двигуну-генератору, а також механічну енергію на електричну. Це складний пристрій, що має кілька модулів, систему охолодження, а також систему блокування його силових ланцюгів, яка спрацьовує в аварійній ситуації.

Відповідно, діагностика та обслуговування цього вузла автомобіля мають здійснюватися спеціально навченим майстром та спеціальним устаткуванням, а персонал має знати тонкощі роботи таких транспортних засобів, інакше під загрозу ставиться здоров'я та безпека водія й пасажирів.

Компанія Bosch стояла біля витоків виробництва обладнання та частин для гібридних автомобілів. Вона є одним із найбільших світових виробників подібної техніки. Компанія постачає необхідне програмне забезпечення та паралельно навчає майстрів роботі з ним.

Звернення на СТО "Bosch Автохелф" гарантує якісний ремонт. Обравши послуги наших майстрів, Ви заощадите кошти, оскільки в цьому разі немає потреби виправляти наслідки недбалого обслуговування або ремонту, і збережете своє здоров'я.Заміна масла в АКПП

Автоматична коробка передач хороша в експлуатації, але дорога в ремонті. Продовжити життя АКПП допоможе грамотно і своєчасно проведена заміна масла.
В інструкціях по експлуатації до автомобілів у віці 20 років і більше звичайно зазначений інтервал заміни масла в АКПП, який становить 30-40 тис. км. Однак багато автовиробників говорять, що автоматична коробка передач сучасної машини не вимагають заміни масла і взагалі не обслуговуються. Для цього є кілька причин.

Двигун працює при температурі понад 100С0. Моторне масло забруднюється продуктами згоряння, відбувається природне зменшення за рахунок чаду. Масло в АКПП не схильне до такого ризику. На відміну від мотора, коробка працює в більш щадному режимі.

За останні десятиліття змінилися самі масла. Якщо раніше використовували мінеральні, то зараз заливають напівсинтетичні або синтетичні. Такі рідини довгий час зберігають свої робочі якості.


Зона ризику

Втім, виробник обумовлює, що якщо автомобіль експлуатується в тяжких умовах, то АКП вимагає обслуговування. До таких належать:

 •     частий рух у ритмі мегаполісу - рушив-зупинився;
 •     їзда з різкими прискореннями і гальмуваннями;
 •     експлуатація в гірських умови;
 •     поїздки з причепом;
 •     поїздки по бездоріжжю - розкислий грунт, пісок і т.д.

В цьому випадку першу зміну масла проводять при пробігу 60 тис. Км. і в подальшому повторюють кожні 40-60 тис. Якщо автомобіль переважно їздить по трасі, то фахівці рекомендують міняти масло в АКПП на пробігу 80-100 тис. км. Тоді «автомат» прослужить 250-300 тис.


Коли потрібно промивати АКП

Робота елементів АКП побудована на терті, тому знос неминучий - фізику не обдуриш. Згодом в маслі з'являються побічні елементи різнорідних металів, частки фрикційних матеріалів. Для вилову їх всередині АКП розташовані фільтри і магніти. Вони затримують бруд, але далеко не всю. Згодом фільтр забивається і втрачає ефективність. Бруд забиває канали гидроблока і соленоїди.

Деякі АКП забезпечені спеціальним щупом, що дозволяє перевірити рівень масла. Якщо ж щупа немає, то буде потрібно підйомник або оглядова яма. Можна, звичайно, провести роботи самостійно, але все ж краще відвідати техцентр BOSCH CAR SERVICE «АВТОХЕЛФ».

Не варто орієнтуватися на колір масла. В процесі експлуатації воно темніє, що цілком нормально. Повинен насторожити горілий запах. У цьому випадку заміна масла навряд чи допоможе, потрібна діагностика експертом. Звичайна зміна масла не рятує при прояві несправностей АКП - смикання, зависання і т.д. В ході ремонту в обов'язковому порядку проводиться промивка коробки передач перед заміною масла.


Заміна масла

1473842415_888.jpg


Чи справді великий інтервал заміни масла шкодить двигуну.

Не так давно кожен власник повинен був міняти масло кожні 8,000-10,000 км, якщо мова йде про дизельному моторі або кожні 10,000-12,000 км, якщо рідина змінюється в бензиновому силовому агрегаті.

Якщо ж подивитися на сьогоднішню ситуацію в автопромисловості, то звичайно інтервал заміни кожні 20,000 км ще рідкість на ринку, то заміна масла кожні 15,000 км вже стала звичним явищем.


Правда варто відзначити, що багато сучасних автомобілів оснащені численної електронікою, яка стежить за проходженням планових ТО по заміні масла в двигуні. У таких транспортних засобах інтервали планових ТО постійно різні, так як періодичність заміни масла залежить від тих умов, в яких ви експлуатуєте автомобіль (стиль водіння, погода, пробки і багато іншого).


1473842500_owhw3asjaxmjtdnkixvs.jpg
 


Наприклад, якщо ви часто експлуатуєте машину на холостих обертах (часто стоїте в пробках), то індикація заміни масла на приладовій панелі з'явиться набагато раніше, ніж 15,000 км.

Хоча теоретично програмне забезпечення в сучасних автомобілях налаштоване таким чином, що транспортний засіб може проїхати без заміни масла навіть 40,000 км. Але в реальному ж житті цього пробігу ви навряд чи коли-небудь досягнете без заміни масла.

ПОСЛУГИ «СЕРВІСНЕ ТО АВТОМОБІЛЯ У ВІННИЦІ»

Послуга
Комп'ютерна діагностика
Заміна масла в двигуні
Заміна масла в двигуні із знятим захистом
Планове техобслуговування
Діагностика течі масла  
Заміна масляного фільтра
Діагностика течі О/Ж
Заміна масла з промивкою двигуна
Заміна рідини ГУР 
Заміна повітряного фільтра двигуна
Заміна масло Haldex  
Заміна масла ГУР
Заміна фільтра топливного підвісного 
Заміна ремня ГУР
Перевірка рівня масла в АКПП
Заміна фільтра топливного в баці
Заміна фільтра палива дизельного
Заміна ремня генератора  
Заміна масла в роздаточній коробці
Заміна жидкості системи охолодження
Заміна масла в мосту
Заміна ролика натяжного ремня поліклінового
Заміна ролика обводного ремня поліклінового
Заміна повітряного фільтра салону
Заміна масла в КПП
Заміна охолоджуючої жидкості
Заміна ремня ГРМ
Заміна ремня поліклінового
Заміна приводного ремня
Заміна роликів ГРМ
Контрольний осмотр і долив технічних рідин
Комплексна діагностика автомобіля
Долив масла КПП
Регулярний осмотр автомобіля
Первинний осмотр автомобіля
Заміна комплекта ремня ГРМ з роликами та водяною помпою 
Промивка двигуна 
Бачок системи ГУР - зняття-встановлення 
Вакуумний насос - перевірка і регулювання натягу ременя приводу 
Вакуумний насос - розбирання/збірка 
Вакуумний насос - зняття-встановлення 
Вакуумний вузол управління - зняття-встановлення 
Повернення по гарантії 
Вилка включення зчеплення - зняття-встановлення 
Вилка перемикання передач - зняття-встановлення 
Вижимний підшипник - зняття-встановлення 
Вижимний підшипник вимикання зчеплення - зняття-встановлення 
Висвердлювання залишку колісного болта 
Висвердлювання шпильки колісної 
Вязкостная муфта - зняття-встановлення 
ГБО. демонтаж / монтаж частковий 
Генератор - зняття-встановлення 
Генератор - розбирання та збирання 
Генератор - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Головний жиклер - зняття-встановлення 
Головний циліндр приводу зчеплення в зборі - зняття-встановлення 
Глушник - ремонт 
Глушник - зняття-встановлення 
Глушник додатковий - ремонт 
Головки штоків перемикання передач - зняття-встановлення 
Тиск палива-перевірка 
Дверцята речового ящика в зборі - зняття-встановлення 
Двигуни вентилятора системи охолодження - зняття-встановлення 
Двигуни вентилятора системи охолодження - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Двигун - зняття-встановлення 
Двигун - розбирання та збирання 
Двигун - розбирання та збирання (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Двигун - розбирання та збирання (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Двигун - розбирання та збирання (для автомобіля з кондиціонуванням повітря і автоматичною коробкою передач) 
Двигун - розбирання та збирання (для автомобіля з рульовим підсилювачем і автоматичною коробкою передач) 
Двигун - розбирання та збирання (для автомобіля з рульовим підсилювачем і кондиціонуванням повітря) 
Двигун - розбирання та збирання (для автомобіля з рульовим підсилювачем) 
Двигун - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Двигун - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Двигун в зборі - очищення і промивка системи вентиляції картера 
Двигун в зборі зі зчепленням - зняття-встановлення 
Двигун повітродувки обігрівача - зняття-встановлення 
Двигун і коробка передач в зборі - зняття-встановлення 
Двигун і коробка передач в зборі - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Двигун і коробка передач в зборі - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Двигун і коробка передач знятих з автомобіля - розбирання 
Двигун люка даху-зняття-встановлення 
Двигун омивача (задній) - зняття-встановлення 
Двигун омивача (передній) - зняття-встановлення 
Двигун приводу дроселя - зняття-встановлення 
Двигун регулятора положення сидіння (передній) - зняття-встановлення 
Двигун змивання фари - зняття-встановлення 
Двигун склоочисника - зняття-встановлення 
Двигун щіток фари - зняття-встановлення 
Двигун - розібрати/дефектувати 
Деталь пластмасова - ремонт 
Диск зчеплення нажимной і ведений (без зняття-встановлення двигуна) - зняття-встановлення 
Диск зчеплення нажимной або ведений - зняття-встановлення (при зняття-встановлення коробки передач або картера) 
Диски/барабани - зняття-встановлення 
Диференціал - зняття-встановлення 
Дифузор радіатора - зняття-встановлення 
Доливка рідини в бачок омивача вітрового скла і фар або скла дверей задка 
Доливка охолоджуючої рідини 
Доливка гальмівної рідини з прокачуванням гальмівної системи 
Додатковий картер і прокладка - зняття-встановлення 
Додатковий обігрівач салону - зняття-встановлення 
Рідина охолоджуюча - злити/залити 
Жиклер в зборі - зняття-встановлення 
Жиклер омивача скла - регулювання положення (за 1 шт.) 
Жиклер омивача скла - зняття-встановлення, з регулюванням положення жиклера 
Заборник теплого повітря - зняття-встановлення 
Заміна бачка омивача вітрового скла 
Заміна підстави батареї 
Заміна охолоджуючої рідини 
Заміна решітки облицювання радіатора 
Заміна ручки дверей 
Заміна фіксатора замка дверей 
Замінити кожух заднього ліхтаря 
Замінити кронштейн кріплення плафона 
Замок двері бокової- зняття-встановлення 
Замок двері внутрішньої - перевірка роботи і регулювання блокування замка (при знятої оббивці дверей) 
Замок дверей задка - зняття-встановлення 
Замок запалювання - зняття-встановлення 
Замок капота в зборі - зняття-встановлення, з регулюванням 
Комплект ущільнювачів і жолобків опускного скла - зняття-встановлення 
Комплект циліндрів замків - зняття-встановлення (на знятих ручках дверей) 
Компресія. завмер 
Кошик зчеплення - зняття-встановлення 
Коробка передач - ремонт з повним розбиранням 
Коробка передач в зборі - перевірка рівня і долівка масла (для КП без покажчика рівня масла) 
Коробка передач в зборі - перевірка рівня і долівка масла (для КП з покажчиком рівня масла) 
Коробка передач в зборі - зняття-встановлення 
Корпус дроселя - зняття-встановлення 
КПП в зборі - зняття-встановлення 
КПП в зборі - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
КПП в зборі - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Кран запірний масляного радіатора - зняття-встановлення 
Кран управління обігрівачем - зняття-встановлення (на автомобілі, при злитої охолоджуючої рідини) 
Хрестовина - зняття-встановлення (на знятої карданної передачі) 
Кришка головки циліндрів або прокладка - зняття-встановлення (при знятому повітряному фільтрі) 
Кришка і вижимний підшипник натискного диска - зняття-встановлення 
Кришка і вижимний підшипник натискного диска - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
Маслозаборнік - зняття-встановлення 
Масловіддільник - зняття-встановлення 
Маслоприймач - зняття-встановлення 
Маслоприймач - зняття-встановлення (при знятому масляному картері) 
Масляний насос - зняття-встановлення 
Масляний піддон - зняття-встановлення 
Масляний піддон і прокладка - зняття-встановлення 
Масляний фільтр АКПП - зняття-встановлення 
Масляний фільтр двигуна - зняття-встановлення 
Маховик - зняття-встановлення 
Механізм нахилу спинки сидіння в зборі - зняття-встановлення 
Механізм перемикання передач в зборі - зняття-встановлення 
Механічна КПП - розбирання та збирання 
Механічна КПП - розбирання та збирання (для автомобілів з 4-х ступінчастою коробкою передач) 
Механічна КПП - розбирання та збирання (для автомобілів з ABS) 
Механічна КПП - розбирання та збирання (для автомобіля з рульовим підсилювачем) 
Мийка деталей/вузлів/механізмів 
Мийка двигуна/КПП 
Міст задній в зборі - зняття-встановлення 
Міст задній з гальмами в зборі - зняття-встановлення 
Міст передній - розібрати/зібрати 
Міст передній- зняття-встановлення 
Муфта приводу - зняття-встановлення 
Муфта еластична - зняття-встановлення (на автомобілі) 
Муфта/фланець карданного валу - зняття-встановлення 
Навісне обладнання - зняття-встановлення 
Наконечник вихлопної труби - зняття-встановлення 
Напрямна клапана - заміна 
Поворотна пружина педалі - зняття-встановлення 
Поворотна пружина педалі зчеплення - зняття-встановлення 
Поворотна пружина важеля виключення зчеплення - зняття-встановлення 
Автоматична коробка передач - заміна трансмісійної рідини 
Бак паливний, зняття-встановлення 
Бак паливний - промивка 
Бак паливний в зборі, зняття-встановлення 
Головна передача (передня вісь) - розбирання та збирання 
Головна передача (передня вісь) - розбирання та збирання (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Головна передача (передня вісь) - розбирання та збирання (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Головна передача - зняття-встановлення 
Головна передача задньої осі - розбирання та збирання 
Головна передача передньої осі - зняття-встановлення 
Карданна передача - мастило шліцьових з'єднань і хрестовин 
Карданний вал в зборі - зняття-встановлення 
Карданний шарнір - зняття-встановлення 
Кільце розжимне - зняття-встановлення 
Кільце ущільнювача - заміна 
Кронштейн - ремонт 
Муфта насоса - зняття-встановлення 
Інспекційний сервіс при ТО 
Насос - зняття-встановлення 
Насос омивача - зняття-встановлення 
Насос омивача - ремонт 
Насос паливний - зняття-встановлення 
Насос паливний погружной - зняття-встановлення 
Нижній шланг радіатора - зняття-встановлення 
Нижній шланг радіатора - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Облицювання радіатора - зняття-встановлення 
Обігрівач в зборі - зняття-встановлення 
Обігрівач в зборі - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Обхідний шланг - зняття-встановлення 
Осушувач зняття-встановлення 
Обігрівач в зборі - зняття-встановлення (при злитої охолоджуючої рідини і при знятої панелі приладів) 
Відстійник паливного фільтра - зняття-встановлення 
Очищення та змащування затискачів і клем акумуляторної батареї 
Пайка деталей і вузлів 
Патрубки - зняття-встановлення 
Педаль зчеплення - перевірка і регулювання повного ходу 
Педаль зчеплення - зняття-встановлення 
Попільничка - зняття-встановлення 
Поплавок - зняття-встановлення 
Запобіжник теплової - зняття-встановлення 
Переривник (будь-який тип) розподільника - зняття-встановлення 
Привід кришки горловини бака - зняття-встановлення 
Привід масляного насоса - зняття-встановлення 
Привід розподільника запалювання - зняття-встановлення 
Привід регулювання фар - зняття-встановлення 
Привід спідометра - зняття-встановлення 
Привід склоочисника - ремонт (без ремонту електродвигуна) 
Привід склоочисника в зборі - ремонт (знятого) 
Привід склопідіймача - зняття-встановлення 
Привід центрального замка - зняття-встановлення 
Приводний вал задньої осі (лівий) - зняття-встановлення 
Приводний вал задньої осі (правий) - зняття-встановлення 
Приводний вал передньої осі (лівий) - зняття-встановлення 
Приводний вал передньої осі (лівий) - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
Приводний вал передньої осі (правий) - зняття-встановлення 
Приводний вал передньої осі (правий) - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
Опора моста - зняття-встановлення 
Потенціометр регулятора складу суміші - зняття-встановлення 
Перевірка рівня і щільності охолоджуючої рідини з долівкою і відновленням нормальної щільності 
Перевірка рівня і щільності електроліту 
Перевірка рівня охолоджуючої рідини 
Перевірка рівня гальмівної рідини 
Провід "маси" - зняття-встановлення 
Промивання системи АС на стенді 
Промивання системи охолодження 
Простой підйомника 
Пильник Шруса карданного валу - зняття-встановлення 
Робочий циліндр виключення зчеплення - зняття-встановлення 
Роздавальна коробка - зняття-встановлення 
Роздавальна коробка - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Роздавальна коробка в зборі - заміна масла 
Роздавальна коробка в зборі - перевірка рівня і долівка масла 
Роздавальна коробка в зборі - ремонт 
Розподільник - зняття-встановлення 
Розподільник запалювання - перевірка і регулювання кута випередження за допомогою стробоскопа 
Розподільник палива - зняття-встановлення 
Розподільник. Вакуумний регулятор - зняття-встановлення 
Регенерація фільтру сажі 
Реєстратор-установка/ремонт 
Регулювальна шайба клапана - регулювання зазорів 
Регулювальна шайба клапана - регулювання зазорів (при знятих кришках приводу ГРМ і головки блоку циліндрів) 
Регулювальні роботи 
Регулятор тиску - зняття-встановлення 
Резонатор - ремонт 
Резонатор - зняття-встановлення 
Резонатор - зняття-встановлення (зі зняттям глушника) 
Ремінь безпеки - зняття-встановлення 
Ремінь вентилятора - зняття-встановлення 
Ремінь приводу - зняття-встановлення 
Ремінь приводу - зняття-встановлення (для автомобілів з кондиціонуванням повітря) 
Ремінь приводу агрегатів - зняття-встановлення 
Ремінь приводу вентилятора - регулювання натягу 
Ремінь приводу вентилятора - зняття-встановлення 
Ремінь приводу водяного насоса - перевірка і регулювання натягу 
Ремінь приводу генератора - перевірка і регулювання натягу 
Ремінь приводу генератора - зняття-встановлення з регулюванням натягу 
Ремінь приводу компресора - перевірка і регулювання натягу 
Ремонт глушника і випускної системи автомобіля 
Ремонт радіатора алюмінієвого 
Ремонт трубки високого тиску 
Важіль виключення зчеплення - зняття-встановлення 
Важіль приводу клапана - регулювання зазорів 
Сала сидіння внутрішня - ремонт 
Салон.елементи -розбирання/збірка часткова 
Сальник вторинного вала - зняття-встановлення 
Сальник вхідного вала роздавальної коробки - зняття-встановлення 
Послуга
Сальник первинного вала - зняття-встановлення 
Сальник первинного вала - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
Сальник первинного вала - зняття-встановлення (для автомобіля з рульовим підсилювачем) 
Сальник приводного вала внутрішній задній осі (лівий) - зняття-встановлення 
Сальник приводного вала внутрішній задній осі (правий) - зняття-встановлення 
Сальник приводного вала внутрішній передній осі (лівий) - зняття-встановлення 
Сальник приводного вала внутрішній передній осі (лівий) - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
Сальник приводного вала внутрішній передній осі (лівий) - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Сальник приводного вала внутрішній передній осі (правий) - зняття-встановлення 
Сальник приводного вала внутрішній передній осі (правий) - зняття-встановлення (для автомобілів з ABS) 
Сальник приводного вала внутрішній передній осі (правий) - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Сальник зняття-встановлення 
Сальники клапанів - заміна 
Сальники тяги перемикання - зняття-встановлення 
Редукційний клапан - зняття-встановлення 
Редукційний клапан системи мастила - зняття-встановлення 
Розвальний болт зняття-встановлення 
Ролик обвідний зняття-встановлення 
Ротор розподільника - зняття-встановлення 
Зварювальні роботи  
Свічки розжарювання - зняття-встановлення 
Сідло клапана - шліфовка 
Сервопривід АКПП-зняття-встановлення 
Сидіння заднє - зняття-встановлення 
Сидіння переднє - зняття-встановлення 
Сидіння в зборі - зняття-встановлення 
Силіконова обробка ущільнювачів 
Силовий агрегат у зборі - перевірка оглядом герметичності ущільнень вузлів і агрегатів 
Система безпеки 
Система випуску (вся) - зняття-встановлення 
Система харчування - усунення течі 
Мастило деталей 
Мастило хрестовини карданної передачі трансмісії 
Мастило шліцьового з'єднання карданної передачі з боку еластичної муфти 
Зняття помилок ЕБУ 
Зняття-установка і розробка рульової тяги 
Складання калькуляції відновлювального ремонту 
Складання калькуляції відновлювального ремонту (експертиза) 
Сошка рульового управління - зняття-встановлення 
Спідометр - зняття-встановлення 
Стабілізатор - зняття-встановлення 
Стабілізатор напруги - зняття-встановлення 
Стоянка/зберігання автомобіля 
Тахометр - зняття-встановлення 
Технічне обслуговування та ремонт 
Тонування скла автомобіля 
Теплообмінник - зняття-встановлення 
Терморегулятор - перевірка (знятого) і регулювання 
Паливний бак - зняття-встановлення 
Паливний насос - зняття-встановлення 
Паливний насос високого тиску - перевірка і регулювання кута випередження впорскування 
Паливний фільтр - зняття-встановлення 
Паливопровід поворотний - зняття-встановлення 
Паливопровід від бака до насоса - зняття-встановлення 
Паливопровід подає - зняття-встановлення 
Трос (провід) спідометра - зняття-встановлення 
Трос кпп - зняття-встановлення 
Трос приводу замка капота зняття-встановлення 
Трос стоянкового гальма - зняття-встановлення 
Трос зчеплення - зняття-встановлення 
Троси (все) - зняття-встановлення 
Труба вихлопна - зняття-встановлення 
Труба масляного турбонагнетателя - зняття-встановлення 
Труба приймальна - ремонт 
Трубка вакуумного регулятора - зняття-встановлення 
Трубка вентиляции картера - зняття-встановлення 
Трубка системи кондиціонування - зняття-встановлення 
Трубки (все) - зняття-встановлення 
Тюнінг (обезшумліванія) 
Тяга акселератора - зняття-встановлення 
Тяга внутрішньої ручки дверей - зняття-встановлення 
Хімчистка 
Хічістіка салону 
Хомут (всі) - зняття-встановлення 
Циліндр головний - зняття-встановлення (з прокачуванням гальм) 
Годинники - зняття-встановлення 
Чохли на сидіння - зняття-встановлення 
Чистка клапана 
Шарнір приводного вала задній осі (зовнішній лівий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала задній осі (зовнішній правий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала задній осі (внутрішній лівий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала задній осі (внутрішній правий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала передній осі (зовнішній лівий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала передній осі (зовнішній лівий) - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Шарнір приводного вала передній осі (зовнішній правий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала передній осі (зовнішній правий) - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Шарнір приводного вала передній осі (внутрішній лівий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала передній осі (внутрішній лівий) - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Шарнір приводного вала передній осі (внутрішній правий) - зняття-встановлення 
Шарнір приводного вала передній осі (внутрішній правий) - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Шарнір кульової верхній - зняття-встановлення 
Шарніри приводного вала задній осі (все) - зняття-встановлення 
Шарніри приводного вала передній осі (все) - зняття-встановлення 
Шарніри приводного вала передній осі (все) - зняття-встановлення (для автомобіля з автоматичною коробкою передач) 
Шестерня приводу спідометра - зняття-встановлення 
Шестерня стартера - зняття-встановлення 
Шланг - зняття-встановлення 
Шланг - зняття-встановлення, прокачати 
Шків водяного насоса - зняття-встановлення 
Шланг робочого циліндра зчеплення - зняття-встановлення 
Шланг від регулятора на повернення - зняття-встановлення 
Шланг від насоса до фільтру - зняття-встановлення 
Шланг повітрозабірника - зняття-встановлення 
Шліфування і відновлення гільз циліндрів 
Шліфування і відновлення головки блоку циліндрів 
Шліфування і відновлення колінчастого вала двигуна 
Шумоізоляція                                                


пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця