Мы думаем о стране и поднимаем национальную экономику!

«Бош Авто Сервис Автохелф» – новейшая и уникальная станция техобслуживания, которая выполняет разнообразный спектр ремонтных работ автомобилей с их полным обслуживанием. Наша компания занимает лидирующее место на авторынке. «Бош Авто Сервис Автохелф» — это: 

  • Современное диагностическое и ремонтное оборудование
  • Обученный и приветливый персонал
  • Широкий спектр автозапчастей BOSCH
  • Маркетинговые акции и спецпредложения
  • Фирменная гарантия на всю продукцию под маркой BOSCH

«Бош Авто Сервис Автохелф» — оптимальный выбор для диагностики и ремонта Вашего автомобиля. Вашему автомобилю требуется обслуживание или ремонт?

Добро пожаловать в «Бош Авто Сервис Автохелф»!

История компании

Станція технічного обслуговування автомобілів “Автохелф» почала свою діяльність в 2006 році, чітко визначивши для себе Європейський напрямок розвитку та обслуговування клієнтів.

Технологічні можливості нашого автосервісу дозволяють виконати будь-які послуги для вашого автомобіля. Звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на високу якість виконання кузовних і фарбувальних робіт будь-якої складності на сучасному обладнанні найвищого класу, ремонт ходової та двигуна, будь у Вас вітчизняний автомобіль або іномарка бізнес класу, джип або мікроавтобус. Майстри своєї справи проведуть якісний ремонт в найкоротші терміни.

Станцію обладнано професійним обладнанням провідних світових виробників, що гарантує високу якість ремонтних робіт та повне відновлення Вашого авто.

СТО «Автохелф» протягом багатьох років є авторизованим учасником системи «Профавтоклімат», одним із небагатьох спеціалізованих підприємств, які професійно займаються всановленням, сервісним обслуговуванням і ремонтом авто кондиціонерів.

Ми пропонуємо весь спектр послуг сервісного обслуговування авто кондиціонерів – діагностику, заправку хладагентом, здійснюємо всі види ремонту автокондиціонерів, перебирання компресорів, заміну підшипників шківа компресора, ремонт радіаторів і випарників.

Також виконуємо антибактеріаційне знезараження, очистку й усунення неприємних запахів з системи кондиціонування салону. Весь спектр послуг виконується на пофесійному обладнанні з Італії, Німеччини та США. Для постійних клієнтів існує система знижок.

Ми швидко та якісно проводимо відновлювальний та профілактичний ремонт легкових автомобілів, гарантуючи якість робіт та дотримання технологічних норм. Надаємо гарантію до 12 місяців на запчастини та виконані роботи, здійснюємо безкоштовну заміну деталей згідно з гарантійними зобов’язаннями.

Однією з переваг Бош Автосервіс «Автохелф» є співпраця з багатьма страховими компаніями, що дає змогу здійснювати адекватну калькуляцію пошкоджень, якої буде достатньо для повного відновлення автомобіля.

Для зручності клієнтів на території Автосервіс «Автохелф» знаходиться магазин автозапчастин, в якому можна придбати всі необхідні деталі та комплектуючі до авто.

Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки гнучкій системі знижок та можливості коригування цін на запасні  частини та матеріали використані для відновлення автомобіля.

Краткая история компании

2005
Год основная компании
2010
Получен сертификат компании BOSH
2014
Построены новые боксы для покраски
2017
Наши клиенты, нам доверяют

Регистрационная информация

  • Свидетельство о государственной регистрации                               № 027.926 от 25.12.91 года
  • Основной государственный регистрационный номер (ОГРН)        1027800070711
  • Идентификационный номер налогоплательщика (ИНН)                 7715050003
Name
Email
Phone
Имя
Телефон
E-mail
Комментарий
Даю свою згоду на законну обробку персональних даних.  Правила обработки
Спасибо! Ваша заявка отправлена
Мы всегда рады вашим вопросам и предложениям!
Воспользуйтесь формой слева, чтобы задать ваш вопрос, оставить отзыв или предложение. Любая обратная связь приветствуется и вы обязательно в скором времени получите ответ от руководства.
пров. Енергетичний
7-Д, м. Вінниця