заміна масла

Під час роботи двигуна у змащувальний матеріал можуть потрапляти паливо, металева стружка та інші забруднення, що призводять до погіршення загального стану авто. Старе масло не може виконувати свої функції, тож вчасна заміна просто необхідна.

Записатись на обслуговування

Послуга щодо заміни масла охоплює:

декоративне зображення послуги
заміну масла у двигуні

Заміна масла відбувається лише із заміною фільтрів з викачуванням мастильного матеріалу та без. І попри те, що нові авто потребують заміни матеріалів значно рідше, своєчасне звернення гарантує краще охолодження робочих вузлів, зниження тертя та антикорозійного впливу, зменшення нагару та відкладень.

декоративне зображення послуги
заміну масла в автоматичній коробці передач

Після проведення комп’ютерної діагностики та перевірки на наявність місць протікання масла спеціаліст пропонує один із видів заміни: апаратну або часткову. При цьому часткову заміну масла ми радимо проводити кожних 10 тис. км або за потреби, виявленої під час проведення технічного огляду.

декоративне зображення послуги
заміну масла у механічній коробці передач

Хоч чимало водіїв нехтують цією послугою та вважають її необов’язково, ми ж рекомендуємо проводити заміну масла для МКПП кожні 60 тис. км пробігу. Масло старіє та забруднюється, а отже не може вдало виконувати функції охолодження та зменшення тертя деталей.

декоративне зображення послуги
заміну масла у редукторі

Своєчасна зміна масляної рідини в редукторі необхідна, щоб покращувати взаємодію деталей агрегату, продовжувати їхній експлуатаційний період. Зазвичай автомобільні вузли ламаються через зношування, що й спричинене неякісним виконанням своїх функцій старим маслом.

декоративне зображення послуги
заміну масла у варіаторі

Водії знають, що ця трансмісія гранично чутлива до навантажень та якості масла. Фактично, це означає, що авто з варіаторами не розраховані на агресивну їзду і важкі умови експлуатації. Тож професіоналізм фахівця, використання перевірених рідин та вчасне звернення тут відіграють вирішальну роль у загальній справності автомобіля.

Записатись на обслуговування

ЧОМУ СЛІД ЗВЕРНУТИСЯ ДО БОШ АВТО СЕРВІС АВТОХЕЛФ?

послуга Бош Авто Сервіс Автохелф

Кожний виробник тієї чи іншої марки авто має свої вимоги щодо якості масла, граничних термінів його придатності та особливостей заміни. Водночас чимало водіїв проводять процедуру зміни масла самостійно без врахування передбачених вимог.

Як наслідок, стикаються з появою несправностей, від яких хотіли вберегти своє авто. Та у Бош Авто Сервіс Автохелф ми проводимо індивідуальний підбір мастильних рідин, фільтрів та очищувальних матеріалів, надаємо послуги спираючись на інструкції та користуючись професійним обладнанням від провідного бренду Bosch.

Не ризикуйте та звертайтеся до професіоналів! Оптимальні строки заміни масла уточнюйте у фахівців нашого сервісу.

Записатись на обслуговування

Запис на обслуговування

Запишись на обслуговування і наш менеджер з вами зв'яжеться протягом 5 хвилин для уточнення інформації